Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MINI na dosah ruky: Pop-up priestor britskej kultovej značky s mobilnou predvádzacou miestnosťou a rôznorodými podujatiami v areáli Eurovea.

Od 16. septembra môžu návštevníci zažiť na námestí M.R. Štefánika v Eurovea prémiovú značku s koreňmi vo Veľkej Británii spolu s niekoľkými podujatiami. MINI Slovensko porozpráva o histórii, súčasnosti a budúcnosti značky v kreatívnom pop-up priestore.

Lifestyle
·
Lifestylové udalosti
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~922 KB)

Bratislava. Na obchodnom nábreží Dunaja v Bratislave MINI Slovensko od 16. do 19. septembra sprostredkuje neobyčajný MINI zážitok. Pop-up priestor MINI vytvára rámec pre nové zážitky, ktoré sú viac, než len obvyklá skúšobná jazda. Takmer týždeň v areáli Eurovea sa zameria na podujatia, do ktorých sa môžu zapojiť aj návštevníci.

 

Semináre a najnovšie modely MINI

Fanúšikovia hudby majú šancu osobne spoznať Celeste Buckingham. Ambasádori funkčných nápojov NOCCO poradia správne postupy cvičenia na krátkom workoute a bude hrať DJ Milan Lieskovský. Nadšenci jogy môžu začať svoj deň so štúdiom YOGO a nápojmi Vitamin Well. Príďte sa dozvedieť viac o tom, ako žiť zdravo a pritom jesť s radosťou, no s menšou dávkou cukru. Ambasádori značky Barebells pripravili ochutnávku a zaujímavé súťaže.  Pre milovníkov kávy sú k dispozícii baristické semináre, ktoré organizuje pražiareň Diamond´s Roastery a bloger Samuel Chlpek.

 

Zúčastnite sa castingu EXIT Model Management a stretnite sa s profesionálnymi modelmi Miroslavom Čechom a Yasmine Taty. Aký obsah na Instragrame najviac baví sledovateľov? Ukážeme si tie najlepšie IG posty slovenských blogeriek a influenceriek s odborníčkou na Instagram Janou Malaga. Ako si spraviť dokonalú profilovku? Barbora Bakošová a Jana Slačková s fotografom Petrom Frolom vám ukážu tipy a triky ako vyzerať výborne na fotografiách s MINI..

 

Ako si správne nastaviť sedadlo v automobile? Od medicínskeho centra FYZIO KLINIK sa dozviete viac o ergonomickom nastavení sedadiel. Získajte tipy na cestovanie po Slovensku od dvoch mladých ľudí, ktorí v rámci projektu „Cestuj s CEWE“ počas 30 dní zachytávali svoje zážitky na fotoaparát.

 

Tešíme sa na vaše fotografie s hashtagom #MINIPOPUPSPACE

 

Samozrejme sú k dispozícii aj aktuálne modely značky, do ktorých sa môžete posadiť alebo ísť na skúšobnú jazdu. Okrem 3-dverového MINI, 5-dverového MINI a MINI Cabrio sa záujemcovia môžu zoznámiť aj s inovatívnym plug-in hybridom MINI Cooper S E Countryman ALL4. Je to prvé MINI, pri ktorom ponúka pohon v štýle plug-in hybrid možnosť čisto elektrickej prevádzky bez lokálnych emisií. A fanúšikovia veteránov tu budú môcť obdivovať aj historický model MINI.

 

Zažite MINI v digitálnom svete

V areáli sa môžete s MINI zoznámiť aj v digitálnom svete. Práve tam je dnes táto progresívna značka doma. Na tento účel slúži v pop-up priestore tzv. digitálny „cube“, teda digitálny výstavný kontajner. V súlade s modernou architektúrou nábrežia sa tu môžu záujemcovia napríklad dozvedieť, ako si  vytvoriť vlastné MINI s individuálne navrhnutými dielmi MINI Yours Customised. Na portáli rozšírenej reality môžu navyše objavovať nové miesta vo virtuálnom meste. A najinovatívnejšie služby MINI Connected ukazujú, že MINI s ľahkosťou spája všedný deň s jedinečnosťou.

 

Podrobnosti o pop-up priestore MINI v areáli Eurovea a programe na jednotlivé dni nájdete na: www.mini.sk/popupspace

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2, 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

BMW GROUP ANALYST- AND INVESTOR CONFERENCE 2019.

Here you can see the live stream of the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť