Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MINI na dosah ruky: Pop-up priestor britskej kultovej značky s mobilnou predvádzacou miestnosťou a rôznorodými podujatiami v areáli Eurovea.

Od 16. septembra môžu návštevníci zažiť na námestí M.R. Štefánika v Eurovea prémiovú značku s koreňmi vo Veľkej Británii spolu s niekoľkými podujatiami. MINI Slovensko porozpráva o histórii, súčasnosti a budúcnosti značky v kreatívnom pop-up priestore.

Lifestyle
·
Lifestylové udalosti
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~922 KB)

Bratislava. Na obchodnom nábreží Dunaja v Bratislave MINI Slovensko od 16. do 19. septembra sprostredkuje neobyčajný MINI zážitok. Pop-up priestor MINI vytvára rámec pre nové zážitky, ktoré sú viac, než len obvyklá skúšobná jazda. Takmer týždeň v areáli Eurovea sa zameria na podujatia, do ktorých sa môžu zapojiť aj návštevníci.

 

Semináre a najnovšie modely MINI

Fanúšikovia hudby majú šancu osobne spoznať Celeste Buckingham. Ambasádori funkčných nápojov NOCCO poradia správne postupy cvičenia na krátkom workoute a bude hrať DJ Milan Lieskovský. Nadšenci jogy môžu začať svoj deň so štúdiom YOGO a nápojmi Vitamin Well. Príďte sa dozvedieť viac o tom, ako žiť zdravo a pritom jesť s radosťou, no s menšou dávkou cukru. Ambasádori značky Barebells pripravili ochutnávku a zaujímavé súťaže.  Pre milovníkov kávy sú k dispozícii baristické semináre, ktoré organizuje pražiareň Diamond´s Roastery a bloger Samuel Chlpek.

 

Zúčastnite sa castingu EXIT Model Management a stretnite sa s profesionálnymi modelmi Miroslavom Čechom a Yasmine Taty. Aký obsah na Instragrame najviac baví sledovateľov? Ukážeme si tie najlepšie IG posty slovenských blogeriek a influenceriek s odborníčkou na Instagram Janou Malaga. Ako si spraviť dokonalú profilovku? Barbora Bakošová a Jana Slačková s fotografom Petrom Frolom vám ukážu tipy a triky ako vyzerať výborne na fotografiách s MINI..

 

Ako si správne nastaviť sedadlo v automobile? Od medicínskeho centra FYZIO KLINIK sa dozviete viac o ergonomickom nastavení sedadiel. Získajte tipy na cestovanie po Slovensku od dvoch mladých ľudí, ktorí v rámci projektu „Cestuj s CEWE“ počas 30 dní zachytávali svoje zážitky na fotoaparát.

 

Tešíme sa na vaše fotografie s hashtagom #MINIPOPUPSPACE

 

Samozrejme sú k dispozícii aj aktuálne modely značky, do ktorých sa môžete posadiť alebo ísť na skúšobnú jazdu. Okrem 3-dverového MINI, 5-dverového MINI a MINI Cabrio sa záujemcovia môžu zoznámiť aj s inovatívnym plug-in hybridom MINI Cooper S E Countryman ALL4. Je to prvé MINI, pri ktorom ponúka pohon v štýle plug-in hybrid možnosť čisto elektrickej prevádzky bez lokálnych emisií. A fanúšikovia veteránov tu budú môcť obdivovať aj historický model MINI.

 

Zažite MINI v digitálnom svete

V areáli sa môžete s MINI zoznámiť aj v digitálnom svete. Práve tam je dnes táto progresívna značka doma. Na tento účel slúži v pop-up priestore tzv. digitálny „cube“, teda digitálny výstavný kontajner. V súlade s modernou architektúrou nábrežia sa tu môžu záujemcovia napríklad dozvedieť, ako si  vytvoriť vlastné MINI s individuálne navrhnutými dielmi MINI Yours Customised. Na portáli rozšírenej reality môžu navyše objavovať nové miesta vo virtuálnom meste. A najinovatívnejšie služby MINI Connected ukazujú, že MINI s ľahkosťou spája všedný deň s jedinečnosťou.

 

Podrobnosti o pop-up priestore MINI v areáli Eurovea a programe na jednotlivé dni nájdete na: www.mini.sk/popupspace

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2, 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť