Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Motorrad predstavuje prvýkrát M príslušenstvo a diely M Performance Parts pre nové S 1000 RR.

BMW Motorrad Motorsport vstupuje s novým RR do šampionátu WorldSBK 2019 v spolupráci s Shaun Muir Racing. Aktivity v pretekoch v sezóne 2019 v rámci BMW Group Motorsport.

Voliteľné doplnky, príslušenstvo

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

BMW Motorrad zavádza produktovú stratégiu podobnú ako je tomu u M automobilov, aj pre motocykle. K dispozícii je tiež motocyklové M príslušenstvo a diely M Performance Parts. Spolu s uvedením na trh nového S 1000 RR je pre tento motocykel po prvýkrát pripravený M paket a tiež M voliteľná výbava. Súbor ponúkaných produktov dostupných pre nový motocykel RR je zavŕšený rozsiahlou ponukou dielov M Performance Parts, ktorá je súčasťou programu príslušenstva.

 

V tomto ohľade BMW Motorrad nasleduje filozofiu najsilnejšieho písmena sveta: M je celosvetovým synonymom pre úspechy vo svete pretekov a fascináciou pre vysokovýkonné BMW modely, je navrhnuté pre zákazníkov s veľmi vysokými nárokmi na výkonnosť, exkluzivitu a individualitu.

 

Súčasťou M paketu pre nové BMW S 1000 RR sú nasledujúce položky:

• Farebná schéma Motorsport

• M karbónová kolesá

• M odľahčená batéria

• M kit pre podvozok s nastaviteľnou výškou vzadu

• M športové sedlo

• Pro mód

 

BMW Motorrad Motorsport navyše v nadchádzajúcej sezóne 2019 nasadí do majstrovstiev sveta superbikov (WorldSBK) nové BMW S 1000 RR. Nový tím BMW Motorrad WorldSBK vstúpi do šampionátu v kooperácii s Shaun Muir Racing a so známou dvojicou jazdcov: šampiónom superbikov z roku 2013 Tomom Sykes (GB) a úradujúcim európskym majstrom Superstock 1000 a trojnásobným šampiónom Markusom Reiterbergerem (D).

 

Prostredníctvom spojenia BMW Motorrad WorldSBL Team s Shaun Muir Racing zintenzívňuje BMW Motorrad svoje zapojenie v šampionáte WorldSBK. Súčasne BMW Motorrad pokračuje so svojím úspešným zákazníckym programom, zameraným na rôzne národné i medzinárodné pretekárske série.

 

V rámci BMW Group Motorsport dochádza súčasne k zintenzívneniu vzájomných synergií medzi pretekárskymi programami automobilov a motocyklov, a to najmä v otázkach obchodu a logistiky.

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2, 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

 

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. 

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť