Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Group je najlepší zamestnávateľ v automobilovom priemysle.

Prvé miesto v aktuálnom hodnotení zamestnávateľov podľa spoločnosti Universum and Trendence.

Spoločnosť
·
Ľudské zdroje
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(3x, ~6,03 MB)

Mníchov. Spoločnosť BMW Group opäť získala špičkové hodnotenia v uverejnenom prieskume zamestnancov, ktorý vytvorila spoločnosť Universum Young Professional Survey 2018 na základe hodnotení zamestnancov, ktorých skúsenosť so zamestnávateľom trvá od jedného do ôsmich rokov. Absolventi ekonomických smerov štúdia zvolili spoločnosť BMW Group za zamestnávateľa číslo jedna (2017: číslo jedna), u absolventov strojárskeho štúdia sa dostala na druhé miesto (2017: číslo tri). Je mimoriadne povzbudzujúce, že spoločnosť BMW Group získala tretie miesto (2017: piate) medzi IT špecialistami. Pred ňou sa nachádzajú iba spoločnosti Google a Microsoft, čím sa stáva najpopulárnejším zamestnávateľom v automobilovom priemysle.

 

Milagros Caiña-Andree, členku správnej rady spoločnosti BMW Group zodpovedná za ľudské zdroje, výsledky príjemne očarili: „Výsledky jasne ukázali, že medzi zamestnávateľmi patríme medzi uznávané spoločnosti.” Dodáva: „Hĺbková premena v našom priemysle poskytuje mladým talentom historickú príležitosť, aby vytvárali mobilitu budúcnosti. A to je niečo, čo priťahuje aj špecialistov z oblasti IT.”

 

Už septembrové výsledky prieskumu Trendence Young Professional Barometer 2018 označili spoločnosť BMW Group za najatraktívnejšieho zamestnávateľa v Nemecku. Výsledky vychádzajú z prieskumu medzi 18 000 zamestnancami, ktorí odpracovali jeden až desať rokov. Ako v predchádzajúcich rokoch, aj teraz sa spoločnosti BMW Group podarilo obhájiť vedúcu pozíciu, ktorú si drží už od roku 2012.

 

Ďalšie prieskumy ukazujú, že spoločnosť BMW Group patrí medzi mimoriadne atraktívnych zamestnávateľov z príťažlivého automobilového priemyslu aj pre iné vekové kategórie. Na základe jarného prieskumu Trendence Graduate Barometer 2018, ktorý sa zameral na 55 000 končiacich študentov, sa spoločnosť BMW Group umiestnila na prvom mieste v kategóriách Ekonomika aj Strojárstvo (2017: prvé miesto v oboch kategóriách). Medzi IT študentmi obsadila spoločnosť BMW Group druhé miesto (2017: tretie miesto) a stala sa najvyššie hodnoteným nemeckým automobilovým výrobcom. Spoločnosť tak dokázala zlepšiť svoje výsledky z predchádzajúceho roka.

 

Spoločnosť BMW Group patrí medzi najpríťažlivejšie automobilové spoločnosti aj na medzinárodnej úrovni, čo dokazujú výsledky prieskumu Universum Global Ranking 2018, ktorý sa zameral na 229 000 študentov v 12 najväčších ekonomikách sveta. Spoločnosť obsadila v kategórii Ekonomika 17. miesto (2017: 16.) a v kategórii IT a Strojárstvo bola štvrtá (2017: piate miesto). V oboch kategóriách si tak udržala ďaleko najlepšie postavenie spomedzi automobilových spoločností.

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2, 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť