Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Šesť desaťročí inšpirácie.

MINI oslavuje okrúhle narodeniny kolekciou MINI 60 Years Lifestyle Collection.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
MINI
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(104x, 1,24 GB)

Mníchov. Prémiovú značku MINI charakterizujú nezameniteľná história, nadčasový fascinujúci šarm ako aj produkty s výnimočným dizajnom. Aj dnes, 60 rokov po predstavení prvého modelu, dokáže britská automobilka zdvíhať latku zábavy z jazdy, príťažlivosti dizajnu a individuality. Čoraz viac priaznivcov už mnoho generácií priťahujú nenapodobiteľný motokárový pocit z jazdy a interiér, ktorý dokonale využíva každý minimeter. MINI prináša v roku svojho okrúhleho výročia ohliadnutie za šiestimi desaťročiami inšpirácie a predstavuje 50 dizajnových kúskov v charakteristickom štýle ikonickej značky.

Dedičstvo aj duch doby – oblečenie.

Inšpirácia pretekárskou minulosťou MINI obohatila kolekciu MINI 60 Years Lifestyle Collection o nové kúsky oblečenia pre dámy, pánov aj pre deti. Dámska verzia trička MINI Stripe T-Shirt (*35 €) dostala ikonickú zelenú farbu British Green, pánske je čierne. Priečne pásiky tričiek dostali trendový koralový (uvedený v rámci kolekcie MINI Lifestyle Collection 2018 – 2020) alebo nápadný citrónový odtieň. Štylizované klasické vozidlá Mini na tričku MINI Car Print T-Shirt (*35 €) a vavrínový veniec na tričku MINI Vintage Logo T-Shirt (*29 €, detská veľkosť dostupná za 25 €) prinášajú do kolekcie autentické symboly zábavy z jazdy a to na cestách ako aj na pretekárskych okruhoch.

Príslušenstvo – od štýlového po úplne žiadané.

Džbán MINI Colour Block Ice Tea Jug (*29 €) a hrnčeky MINI Colour Block Ice Tea Mugs (*19 €) slúžia v horúcom lete na servírovanie studeného občerstvenia. Džbán aj hrnčeky sú dostupné v troch farbách: čierna, koralová a zelená. Tenisová súprava MINI Beach Tennis Set (*29 €) so žiarivo koralovými loptičkami prináša zábavu všetkým návštevníkom pláže bez ohľadu na vek. Vášeň všetkých generácií. To spája MINI a futbal. Najlepšie sa to prejavuje na súprave MINI Football (*19 €).


60 rokov na cestách – batožina.

Samotná športová taška predstavuje absolútnu klasiku, o to viac v podobe MINI Striped Duffle Bag (*75 €). Kontrastný vzor, ktorý sa dostal aj na tašku MINI Striped Shopper (*29 €) a na trendovú ľadvinku MINI Striped Belt Bag (*29 €), umocňuje retro príťažlivý vzhľad. Ponuku batožiny dopĺňajú aj kúsky ako kolieskové kufre.

60 rokov hry – produkty pre deti.

Jednou z najcharakteristickejších vlastností značky MINI je schopnosť využiť každý centimeter priestoru. Krabica na hračky MINI Striped Toybox (*49 €) vytvorí v detskej izbe vynikajúce miesto na uloženie všetkých obľúbených drobných hračiek. Do ponuky sa dostala aj úplná legenda MINI Striped Yo-Yo (*4,9 €). Spolu s krabicou na hračky sa na ňom nachádzajú typické pásiky, koré však v tomto prípade dostali guľatý tvar. Medzi ťaháky kolekcie patrí aj MINI Bulldog 2.0 (*35 €). Plyšový psík je neodmysliteľným spoločníkom pri všetkých veľkých aj malých dobrodružstvách. Súprava piatich rôznych ponožiek a čiapok MINI Striped Baby Gift Set (*35 €) istotne poteší všetkých čerstvých rodičov.

Kolekcia MINI 60 Years Lifestyle je k dispozícii u predajcov MINI v Bratislave a Košiciach, www.mini.sk .

*uvedené maloobchodné ceny sú orientačné.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než  2,49 milióna predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

                                                                                                          

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave. Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach. Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť