Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Šesť desaťročí inšpirácie.

MINI oslavuje okrúhle narodeniny kolekciou MINI 60 Years Lifestyle Collection.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
MINI
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(104x, ~1,25 GB)

Mníchov. Prémiovú značku MINI charakterizujú nezameniteľná história, nadčasový fascinujúci šarm ako aj produkty s výnimočným dizajnom. Aj dnes, 60 rokov po predstavení prvého modelu, dokáže britská automobilka zdvíhať latku zábavy z jazdy, príťažlivosti dizajnu a individuality. Čoraz viac priaznivcov už mnoho generácií priťahujú nenapodobiteľný motokárový pocit z jazdy a interiér, ktorý dokonale využíva každý minimeter. MINI prináša v roku svojho okrúhleho výročia ohliadnutie za šiestimi desaťročiami inšpirácie a predstavuje 50 dizajnových kúskov v charakteristickom štýle ikonickej značky.

Dedičstvo aj duch doby – oblečenie.

Inšpirácia pretekárskou minulosťou MINI obohatila kolekciu MINI 60 Years Lifestyle Collection o nové kúsky oblečenia pre dámy, pánov aj pre deti. Dámska verzia trička MINI Stripe T-Shirt (*35 €) dostala ikonickú zelenú farbu British Green, pánske je čierne. Priečne pásiky tričiek dostali trendový koralový (uvedený v rámci kolekcie MINI Lifestyle Collection 2018 – 2020) alebo nápadný citrónový odtieň. Štylizované klasické vozidlá Mini na tričku MINI Car Print T-Shirt (*35 €) a vavrínový veniec na tričku MINI Vintage Logo T-Shirt (*29 €, detská veľkosť dostupná za 25 €) prinášajú do kolekcie autentické symboly zábavy z jazdy a to na cestách ako aj na pretekárskych okruhoch.

Príslušenstvo – od štýlového po úplne žiadané.

Džbán MINI Colour Block Ice Tea Jug (*29 €) a hrnčeky MINI Colour Block Ice Tea Mugs (*19 €) slúžia v horúcom lete na servírovanie studeného občerstvenia. Džbán aj hrnčeky sú dostupné v troch farbách: čierna, koralová a zelená. Tenisová súprava MINI Beach Tennis Set (*29 €) so žiarivo koralovými loptičkami prináša zábavu všetkým návštevníkom pláže bez ohľadu na vek. Vášeň všetkých generácií. To spája MINI a futbal. Najlepšie sa to prejavuje na súprave MINI Football (*19 €).


60 rokov na cestách – batožina.

Samotná športová taška predstavuje absolútnu klasiku, o to viac v podobe MINI Striped Duffle Bag (*75 €). Kontrastný vzor, ktorý sa dostal aj na tašku MINI Striped Shopper (*29 €) a na trendovú ľadvinku MINI Striped Belt Bag (*29 €), umocňuje retro príťažlivý vzhľad. Ponuku batožiny dopĺňajú aj kúsky ako kolieskové kufre.

60 rokov hry – produkty pre deti.

Jednou z najcharakteristickejších vlastností značky MINI je schopnosť využiť každý centimeter priestoru. Krabica na hračky MINI Striped Toybox (*49 €) vytvorí v detskej izbe vynikajúce miesto na uloženie všetkých obľúbených drobných hračiek. Do ponuky sa dostala aj úplná legenda MINI Striped Yo-Yo (*4,9 €). Spolu s krabicou na hračky sa na ňom nachádzajú typické pásiky, koré však v tomto prípade dostali guľatý tvar. Medzi ťaháky kolekcie patrí aj MINI Bulldog 2.0 (*35 €). Plyšový psík je neodmysliteľným spoločníkom pri všetkých veľkých aj malých dobrodružstvách. Súprava piatich rôznych ponožiek a čiapok MINI Striped Baby Gift Set (*35 €) istotne poteší všetkých čerstvých rodičov.

Kolekcia MINI 60 Years Lifestyle je k dispozícii u predajcov MINI v Bratislave a Košiciach, www.mini.sk .

*uvedené maloobchodné ceny sú orientačné.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než  2,49 milióna predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

                                                                                                          

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave. Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach. Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť