Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Group rozširuje sieť globálnych vývojových centier: Tel Aviv.

Spoločnosť BMW už dlhodobo spolupracuje s izraelskými firmami a to vo viacerých oblastiach. Spoločnosť však teraz oznámila, že v Izraeli otvorí kanceláriu na vyhľadávanie nových trendov a technológií. Scéna startupov v Tel Avive patrí medzi najrýchlejšie rastúce na svete.

Technológia
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti
·
BMW ConnectedDrive
·
Infozábava a koncepty riadenia
·
Riadenie dopravy
·
Asistenčné systémy vodiča
·
Autonomous Driving
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~6,21 MB)

Mníchov. Spoločnosť BMW už dlhodobo spolupracuje s izraelskými firmami a to vo viacerých oblastiach. Spoločnosť však teraz oznámila, že v Izraeli otvorí kanceláriu na vyhľadávanie nových trendov a technológií. „Scéna startupov v Tel Avive patrí medzi najrýchlejšie rastúce na svete. Najmä v oblastiach dôležitých pre budúcnosť, ako sú autonómna jazda a konektivita,“ vysvetľuje Klaus Fröhlich, člen predstavenstva BMW AG zodpovedný za vývoj. „Otvorením našej kancelárie v Tel Avive zabezpečíme ešte rýchlejší prístup k dôležitým trendom a technológiám a to v spolupráci s univerzitami aj so startupmi.“ BMW Group Technology Office (Technologická kancelária BMW Group) v Tel Avive sa v najvýznamnejšom izraelskom meste zameranom na technológie otvorí v priebehu roka 2019.

Malý a výkonný tím pozostávajúci z expertov z viacerých oblastí sa bude intenzívne spájať s miestnymi startupmi, vyhodnocovať a posúvať relevantné trendy, technológie a inovácie. Tím sa zameria na široké spektrum izraelských technologických spoločností a zároveň sa zameria aj na podporu spoločných vývojových projektov s univerzitami.

Eli Cohen izraelský minister hospodárstva a priemyslu, v reakcii na toto oznámenie vyhlásil: „Mobilita a vyspelá doprava patria medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce sektory na svete. Otvorenie BMW Group Technology Office v Izraeli potvrdzuje význam izraelského prostredia zameraného na inovácie a ich podporu.“ Cohen ďalej dodal, že „ide o ďalší dôkaz nástupu novej éry automobilového priemyslu so silným zameraním na inovatívne technológie, v ktorých štát Izrael zohráva kľúčovú úlohu.“

Okrem už existujúcich technologických kancelárií v USA, Číne, Japonsku a Južnej Kórei bude nová kancelária v Tel Avive piatym miestom svojho druhu, ktoré dotvára výskumnú a vývojovú sieť spoločnosti BMW Group.

Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje viac ako 20 výskumných a vývojových zariadení v ôsmich krajinách. Všetky intenzívne spolupracujú s centrálnym vývojovým oddelením v Mníchove, pričom každé jedno miesto zabezpečuje rýchly prístup k najnovším trendom a technológiám. Vďaka tomu vytvárajú mobilitu budúcnosti a zákazníkom prinášajú tie najlepšie možné riešenia.

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému decembru 2018 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť