Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Globálna superstar Khalid ako ťahák kampane BMW i 2019 #Road to Coachella.

Medzi aktivity patrí road trip, umelecky stvárnené vozidlá, fan pitstop party v Palm Springs... To všetko s tohtoročnou hviezdou hudobného priemyslu.

Lifestyle
·
Lifestylové udalosti
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(6x, ~72,28 MB)

Woodcliff Lake. Značka BMW i, ako oficiálny partner podujatia Coachella Valley Music & Art Festival 2019, opäť pripravuje podujatie #RoadtoCoachella. Tento rok bude jeho súčasťou globálna superstar Khalid, ktorý sa pripojí k minuloročnému ťaháku podujatia #RoadtoCoachella. Tým boli slávny hudobný skladateľ a producent Hans Zimmer (Počiatok, Pearl Harbor, Temný rytier) a Portugal. Súčasťou bude aj John Gourley ako kreatívny partner.

KTO: BMW i a globálna hudobná superstar z čela rebríčkov Khalid.

ČO: Značka BMW i sa ako oficiálny partner podujatia Coachella Valley Music & Art Festival tretí raz za sebou vracia do púšte. Teraz jej kampaň #RoadtoCoachella inšpirovala globálna superstar Khalid.

Pri príležitosti vydania Khalidovho druhého albumu Free Spirit, ktorý je naplánovaný na 5. apríla, sa BMW rozhodlo, že počas kampane #RoadtoCoachella podporí jeho predstavenie. V rámci kampane je naplánovaných viacero lákadiel:

 • Flotila umelecky stvárnených hybridných a elektrických vozidiel BMW i8 a BMW i3 inšpirovaných albumom Free Spirit doplnených o oficiálne video značky BMW, ktoré vzniklo v spolupráci s Khalidom.
 • Na podujatí #RoadtoCoachella sa zúčastnia aj vybraní influenceri a VIP hostia, ktorí pôjdu aj na festival a online zdokumentujú svoju cestu, pričom využijú aj hashtag kampane.
 • Počas podujatia #RoadtoCoachella bude zastávka v Palm Springs (11 – 14. apríla, od 12 do 17 hod.), ktorá prinesie výnimočný zážitok, keď sa fanúšikovia stretnú s Khalidom, vychutnajú si jedlo zo špeciálnych kamiónov, nakúpia si suveníry v obchode Free Spirit Shop, prípadne si môžu v spolupráci s BMW vyhotoviť špeciálnu vreckovku.

  Týždňový zážitok na festivale Coachella vyhrá aj jeden šťastný fanúšik rozhlasovej stanice iHeart Radio. Jeho súčasťou bude jazda v špeciálne upravenom BMW i8, letenky, ubytovanie v hoteli, VIP lístky na festival a parkovací preukaz.

   

  KEDY:

  11. apríla
  Cesta influencerov BMW
  Miesto: z Palm Springs, Kalifonia, do Indio, Kalifornia

  13. apríla
  Párty zastávka Khalid x BMW i x #RoadtoCoachella
  Miesto: BMW of Palm Springs, 3737 E Palm Canyon Drive

 

 

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému decembru 2018 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť