Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Sprievodca pre médiá BMW M Motorsport, šampionát DTM, sezóna 2019.

Sezóna 2019 šampionátu DTM oslavuje narodeniny a príchod novej éry tímu BMW Motorsport. Tešíme sa na súboje s novým dvojlitrovým turbo motorom pripraveným k 50. narodeninám turbomotorov BMW v motoršporte. Sprievodca pre médiá vám predstaví nový model BMW M4 DTM, naše tímy, jazdcov ako aj nové farby, ktoré naši prémioví partneri priniesli na automobily.

DTM
·
Šport
·
Automotive
·
BMW Motorsport
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(2x, ~3,65 MB)
  
Photos(1x, ~3,15 MB)

V ročníku 2019 vstupuje trieda Class 1 šampionátu DTM do novej epochy, ktorá sa ponesie v znamení dvojlitrových turbo motorov. Počas deviatich súťažných víkendov v piatich krajinách bude nový model BMW M4 DTM čeliť súperom na vozidlách značky Audi a novému tretiemu výrobcovi v DTM, značke Aston Martin.

Okrem podujatí na nemeckých okruhoch Hockenheim, Nürburgring, Norisring a Lausitzring zavíta šampionát aj do zahraničia na okruhy Brands Hatch a Misano, ktoré sa v kalendári objavili aj minulý rok. Novými zastávkami v programe sú okruhy Zolder a Assen.

V pláne sú aj spoločné preteky s japonským šampionátom Japanese Super GT Championship. Japonskí výrobcovia budú hosťami na finále sezóny DTM na okruhu Hockenheim. Následne, v novembri, sa všetci výrobcovia opäť stretnú na spoločnom podujatí na japonskom okruhu Fuji Speedway.

Sprievodca pre médiá vám predstaví náš nový model BMW M4 DTM, naše tímy, jazdcov ako aj nové farby, ktoré naši prémioví partneri priniesli na automobili. Veríme, že tieto informácie vám uľahčia prácu.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než  2, 49 milióna predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému decembru 2018 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupWiew

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť