Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Zábava a hry vonku. Produkty pre deti z kolekcie MINI Lifestyle Collection.

Krajina sa prebudila zo zimného spánku a to je čas na zábavu a dobrodružstvo. Kolekcia MINI Lifestyle Collection ponúka mnoho ideálnych produktov, ktoré spríjemnia pobyt v lese či výlet na hory. Produkty pre deti v jedinečnom štýle britskej prémiovej značky inšpirujú aj najmenších priaznivcov značky MINI, aby vyskúšali rozličné aktivity a doplnili ich perfektným oblečením vhodným na výlety do prírody.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(35x, ~178,7 MB)

Krajina sa prebúdila zo zimného spánku a to je čas na zábavu a dobrodružstvo. Kolekcia MINI Lifestyle Collection ponúka mnoho ideálnych produktov, ktoré spríjemnia pobyt v lese či výlet na hory. Produkty pre deti v jedinečnom štýle britskej prémiovej značky inšpirujú aj najmenších priaznivcov značky MINI, aby vyskúšali rozličné aktivity a doplnili ich perfektným oblečením vhodným na výlety do prírody.

Farebné ako príroda sama: tričká, svetríky a darčekové súpravy pre deti.
So širokou ponukou odevov ponúka kolekcia MINI Lifestyle Collection správne oblečenie pre deti na akýkoľvek výlet. Detské tričko s nápisom MINI je vyrobené z mäkkej bavlnenej látky bielej alebo sivej farby s farebným dekoratívnym nápisom MINI. Detské tričko s historickým logom MINI v dieťati istotne čoskoro vzbudí záujem o motoristické preteky. Biele tričko vyrobené z mäkkej látky má potlačený vzor s historickým logom Mini Cooper v koralovej a zelenej farbe British Green.

Detský sveter s našitým logom MINI sa dodáva v koralovej a modro-zelenej farbe. Je vyrobený zo 100-percentnej bavlny a má nášivku s nápisom MINI ako aj predné vrecko, do ktorého sa zmestí všetko potrebné na objavovanie prírody. Mimoriadne farebnou alternatívou z kolekcie MINI 60 Years Lifestyle Collection je Detský pásikavý sveter MINI. Pásikavý vzor v retro štýle zo 60-tych rokov spolu s potlačeným nápisom MINI je nezabudnuteľný a ani tomuto svetru nechýba praktické predné vrecko.

Kolekcia MINI 60 Years Lifestyle Collection obsahuje mimoriadne štýlové kúsky aj pre najmenších priaznivcov značky MINI. Detská pásikavá darčeková súprava MINI pozostáva z detskej čiapočky a z piatich párov ponožiek. Vďaka tomu môžu už aj tí najmenší vyjadriť svoju individualitu a už od raného veku nosiť od hlavy po päty štýlové oblečenie. Farebný pásikavý klobúčik dopĺňa päť párov ponožiek s rôznymi vzormi. Všetky prvky súpravy majú na sebe nenápadný nápis MINI. Kolekcia pre najmenších fanúšikov obsahuje aj Detskú darčekovú súpravu MINI s dupačkami a ponožkami v bielej, modro-zelenej a koralovej farbe.

Objavovať svet hrou.
Okrem vysoko kvalitného oblečenia sa v kolekcii MINI 60 Years Lifestyle Collection nachádzajú aj ďalšie atraktívne produkty pre najmladších priaznivcov britskej prémiovej značky. Puzzle MINI predstavujú mimoriadne kreatívnu zábavu pre deti od veku šesť rokov. Balenie obsahuje tri skladačky puzzle s rôznymi motívmi inšpirovanými minulosťou a prítomnosťou značky MINI. Každá skladačka obsahuje 100 dielikov vo farebných sáčkoch, do ktorých sa dajú ľahko zbaliť na cesty. Ideálny spoločník na cesty pre každého priaznivca značky MINI bez ohľadu na vek je MINI Bulldog 2.0. Nová verzia populárneho maskota značky MINI si istotne získa všetky srdcia aj svojím tradičným povrchom a milým výrazom či originálnym červeným obojkom potlačeným okrídleným logom MINI.

Mnoho zábavy na štyroch kolesách pre najmenších priaznivcov.
Súčasťou kolekcie MINI Lifestyle Collection je aj flotila vozidiel pre najmenších, ktoré im poskytnú prvú ochutnávku typických motokárových jazdných vlastností. Diaľkovo ovládané a elektricky poháňané vozidielko MINI Countryman RC v každej zákrute sleduje ideálnu líniu. Jeho autenticky vyzerajúca plastová karoséria v mierke 1 : 14 verne kopíruje päťdverové všestranné vozidlo. S nezávislým odpružením a batériou, ktorú možno nabíjať cez USB, zaručuje mnoho zábavy na každom teréne. Ďalším veľkým hitom je MINI Ťahacie autíčko. Vyrobené z lakovaného bukového dreva bude doslova verne sledovať dieťa všade tam, kam ho potiahne. Moderný dizajn značky MINI sa odráža v tvare karosérie klasickej červenej farby Chili Red s bielymi pásmi na kapote a streche a so širokými gumenými pneumatikami.

Trojkolka MINI ponúka mnoho zábavy aj v malom formáte. Je vytvorená pre deti od 18 mesiacov s výškou minimálne 80 centimetrov. S červeným oceľovým rámom Chili Red, bielymi kolesami a s okrídleným logom MINI na ochrane riadidiel si už na prvý pohľad získava miesto na čele. Ergonomicky tvarované sedadlo, rúčky s bezpečnostnými držadlami a kolieska, ktoré vydávajú minimum hluku, poskytujú ideálne podmienky na štýlové a zábavné výlety na troch kolesách.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než  2,49 milióna predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť