Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Rally Radosti – generálnym partnerom charitatívneho podujatia je BMW.

RALLY RADOSTI, charitatívna jazda naprieč Slovenskom na pomoc onkologicky chorým deťom, ktorá sa uskutoční v termíne od 7. do 9. júna, zverejňuje číslo svojho transparentného účtu. Práve na tento účet bude až do ukončenia akcie možné prispieť finančným darom, ktorý v 100 % výške pôjde na charitatívne účely. Generálnym partnerom akcie sa stáva BMW Slovenská republika.

Udržateľnosť
·
Spoločenské a sociálne záväzky
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~12,42 MB)

Bratislava, 14. mája 2019 – RALLY RADOSTI, charitatívna jazda naprieč Slovenskom na pomoc onkologicky chorým deťom, ktorá sa uskutoční v termíne od 7. do 9. júna, zverejňuje číslo svojho transparentného účtu. Práve na tento účet bude až do ukončenia akcie možné prispieť finančným darom, ktorý v 100 % výške pôjde na charitatívne účely. Rally Radosti zároveň hlási ďalšiu novinku – generálnym partnerom akcie sa stáva BMW Slovenská republika.

 

Vo svete, kde sú ľudia a kultúry čoraz viac prepojení a v dôsledku toho čelia novým spoločenským výzvam, je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby globálne spoločnosti aktívne prijali svoju sociálnu zodpovednosť. Cielená a udržateľná angažovanosť je preto neoddeliteľnou súčasťou identity BMW ako spoločnosti,“ vysvetľuje Milan Stupka, vedúci korporátnej komunikácie spoločnosti BMW Slovenská republika a dodáva: „Mysli globálne, konaj lokálne. Aj v tomto duchu radi podporíme vznikajúcu myšlienku novotvoriacej sa automobilovej komunity okolo OZ Rally Radosti. Komunity, ktorá má spoločnú vášeň a radosť pre technologicky vyspelé stroje vo svojich garážach a cez istú formu mobility pomôže deťom v ich dôležitom kroku života. Verím, že projekt ukáže zákulisie s často nevnímanou stránkou mince - že za volantami športových vozidiel sedia síce dynamickí vodiči, ktorí ale vedia byť zodpovední, ohľaduplní a ľudskí.“

 

Teší nás, že nám podporu vyjadrilo práve BMW Slovensko, ktoré do konceptu RALLY RADOSTI perfektne zapadne. Svojimi športovými modelmi pre organizátorsky tím skvele doplní už aj tak atraktívnu zostavu kolóny, ktorá odštartuje celoslovenský roadtrip už v piatok 7. júna v doobedňajších hodinách v Trnave,“ uviedol Peter Jakabovič, predseda OZ Rally Radosti a dodáva: „Okrem toho by som rád vyzval všetkých, ktorí chcú pomôcť dobrej veci, aby si klikli na náš transparentný účet a podporili onkologicky choré deti akoukoľvek čiastkou, hoci aj symbolicky jedným eurom. Keď sa pomáha dobrej veci, každá suma sa ráta.

 

Transparentný účet OZ RALLY RADOSTI je možné nájsť na tejto adrese, prípadne pod číslom „SK7009000000005156632621“ na webstránke www.transparentneucty.sk.

 

Charitatívna jazda cez Slovensko pod taktovkou RALLY RADOSTI sa začne už 7. júna na námestí v Trnave a skončí 9. júna na letisku v Trenčíne. Za tri dni prejde kolóna tridsiatich luxusných superšportov mestá Trnava, Banská Bystrica, Košice, Poprad, Žilina a Trenčín. „Kolóna RALLY RADOSTI bude po celý čas sprevádzaná policajnými hliadkami. Vopred sa všetkým cestujúcim, ktorých naša kolóna zdrží čo i len minútu, ospravedlňujeme a veríme, že nájdu pochopenie pre náš spoločný cieľ – pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú,“ vysvetľuje Peter Jakabovič z OZ RALLY RADOSTI.


V každom meste sa kolóna zastaví a popri sprievodnom programe bude zbierať peniaze na podporu onkologicky chorých detí na západnom, strednom a východnom Slovensku. Fanúšikovia rýchlych áut sú vítaní v každom meste a informácie o jednotlivých zastávkach nájde verejnosť neskôr na Facebooku alebo Instagrame RALLY RADOSTI. „Veríme, že ľudia radi podporia dobrú vec a okrem toho, že sa prídu pozrieť na krásne a netradičné autá, pomôžu spoločne vyzbierať zaujímavú sumu,“ dodal Jakabovič.

 

Ako sa zúčastniť?

RALLY RADOSTI už otvorilo svoju registráciu do kolóny, svoju žiadosť o registráciu môžete vyplniť tu. Účastnícky poplatok do kolóny je 300 EUR a pokrýva organizačné náklady za šoféra a spolujadzca. Zvyšná suma bude na záver pripočítaná do zbierky na transparentnom účte, takže práve účastníci charitatívnej jazdy sú prvými dobrovoľnými prispievateľmi do zbierky a ambasádormi tohto dobročinného projektu.

 

Viac informácií sa dozviete na www.rallyradosti.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook či Instagram.

 

O RALLY RADOSTI

Občianske združenie RALLY RADOSTI vzniklo za účelom zorganizovania charitatívnej jazdy RALLY RADOSTI naprieč Slovenskom s cieľom vyzbierať peniaze pre charitatívne účely. Zakladateľmi RALLY RADOSTI sú Peter Jakabovič, Daniel Minárik, Daniel Čačala a Michal Krajčír. Spoločne vystupujú za OZ RALLY RADOSTI, ktoré organizuje charitatívnu jazdu RALLY RADOSTI od 7. júna do 9. júna so zastávkami v mestách Trnava, Banská Bystrica, Košice, Poprad, Žilina a Trenčín. Zbierka bude venovaná a rozdelená na podporu onkologicky chorých detí na východnom, strednom a západnom Slovensku.

 

Kontakt pre médiá

OZ RALLY RADOSTI

Michal Krajčír

PR manager

+421 907 673 554

krajcir@tailorpr.sk

 

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než  2,49 milióna predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť