Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Group Classic rozširuje záber poskytovaných informácií inovatívnym newslettrom.

Online aktualizácie poskytujú novinárom a priaznivcom BMW Group Classic čerstvé novinky, informácie o podujatiach a vzrušujúce príbehy z viac ako 100 rokov histórie spoločnosti a jej značiek.

Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Dedičstvo spoločnosti
·
Dedičstvo MINI
·
Udalosti Vintage & Heritage
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~1,13 MB)

Mníchov. Oddelenie BMW Group Classic rozširuje svoje komunikačné aktivity a spúšťa zasielanie inovatívneho prehľadu noviniek, ktorý bude pozostávať z aktuálnych informácií z histórie vozidiel a značiek. Pod názvom OUR BRANDS. OUR STORIES. (Naše značky. Naše príbehy.) nájdu novinári a priaznivci BMW Group Classic už aj teraz aktuality a zaujímavé informácie v podobe pravidelného bulletinu zameraného na klasické vozidlá značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad. Rozsah tém v bulletine bude pokrývať významné výročia, aktuálne aktivity v BMW Museum a prinesie aj aj avíza na najnovšie tlačové správy a vzrušujúce príbehy z viac ako 100 rokov histórie spoločnosti ako aj z rôznorodej a mimoriadne aktívnej scény klasických vozidiel. Do newslettra sa dá prihlásiť na webe BMW Group Classic.

Nové modely v ponuke BMW Group sa predstavujú spolu so službami, ktoré ponúka BMW Group Classic a s novinkami v ponuke klasických náhradných dielcov BMW Group Classic Parts Shop. Odberatelia bulletinu BMW Group Classic Newsletter navyše získajú prehľad o mnohých výstavách, prehliadkach, stretnutiach a pretekoch pre klasické alebo moderné klasické vozidlá, ktoré sa konajú po celom svete. Tieto podujatia sú magnetom pre priaznivcov a zberateľov historických vozidiel. Zároveň ide o oslavu ich spoločnej vášne, kde si vymieňajú nápady, rady, skúsenosti a príbehy.

Nový newsletter poskytuje široké spektrum informácií uverejnených oddelením BMW Group Classic na online platformách a na sociálnych sieťach zameraných na komunikáciu s médiami, ktoré majú priamy dosah na špecifické cieľové skupiny. Okrem informácií pre novinárov uverejnených v kategórii Tradition na webe BMW Group Press Club sa aktuálne novinky z automobilovej histórie predstavujú aj prostredníctvom mnohých ďalších kanálov. Všetky aktivity zamerané na históriu spoločnosti sa predstavujú na  www.bmwgroup-classic.com. Zachytávajú prehľad vývoja značiek a športových aktivít ako aj dianie okolo klubov značiek BMW a MINI až po komplexné balíky služieb dostupných v servisoch, dielňach, ponuku náhradných dielcov, aktivity v BMW Museum a Historický archív.

Súčasťou internetovej prezentácie je aj blog Classic#heart so zaujímavým a zábavným obsahom s príbehmi, faktmi a epizódami zo sveta klasických vozidiel. BMW Group Classic udržiava kontakt a komunikáciu s celosvetovou komunitou priaznivcov historických a moderných klasických vozidiel aj prostredníctvom sociálnych sietí Facebook (www.facebook.com/BMW.Classic/) a Instagram (www.instagram.com/bmwclassic/ a www.instagram.com/official_miniclassic/). BMW Group Classic okrem toho pravidelne uverejňuje aj nové klipy o modeloch, podujatiach a osobnostiach aj na špeciálnom kanáli na YouTube.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému decembru 2018 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. 11 May 2022

Here you can watch the webcast of the public part of the 102 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť