Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Lahôdka nielen na víkend: Skrinka na šampanské od Rolls-Royce Motor Cars.

Značka Rolls-Royce s potešením predstavuje Skrinku na šampanské, najnovší prírastok do portfólia doplnkov a príslušenstva značky Rolls-Royce. Na základe hlbokého porozumenia maximálnemu luxusu a potešení naozajstných znalcov, sa dizajnérske oddelenie Rolls-Royce Bespoke Design Collective rozhodlo vytvoriť doplnok zameraný na znalcov, ktorý sa dokonale hodí do toho mimoriadne extravagantného prostredia od superjácht až po terasy súkromných rezidencií.

Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(14x, ~66,48 MB)

Značka Rolls-Royce s potešením predstavuje Skrinku na šampanské, najnovší prírastok do portfólia doplnkov a príslušenstva značky Rolls-Royce. Na základe hlbokého porozumenia maximálneho luxusu a potešení naozajstných znalcov, sa dizajnérske oddelenie Rolls-Royce Bespoke Design Collective rozhodlo vytvoriť doplnok zameraný na znalcov, ktorý sa dokonale hodí do toho mimoriadne extravagantného prostredia od superjácht až po terasy súkromných rezidencií. Skrinka na šampanské dokonale dokreslí pohostinné posedenie s najbližšími priateľmi, rodinou, alebo s obchodnými spoločníkmi.

 

„Skrinka na šampanské od Rolls-Royce Motor Cars predstavuje moderný a neformálny doplnok do kolekcie príslušenstva. Jej výnimočnosť podčiarkuje to, že vznikla pod taktovkou spoločnosti Rolls-Royce Motor Car. Najlepšie materiály sa spájajú so špičkovými konštruktérskymi schopnosťami a vytvárajú nezameniteľný zážitok. Skrinka na šampanské je vyrobená pre tých, ktorí hľadajú niečo na vyzdvihnutie výnimočných okamihov v elegantnom a nevšednom vyhotovení, pričom zároveň ocenia neodolateľnú krásu mechanických zariadení.” Gavin Hartley, riaditeľ oddelenia Bespoke Design v Rolls-Royce Motor Cars.

 

Skrinka na šampanské je jasne rozpoznateľný Rolls-Royce, stelesnenie dôkladného dôrazu na detail a príspevku k typickému remeselnému majstrovstvu ručnej výroby, čo sú charakteristické črty značky. Telo, vyrobené z mechanicky obrábaného hliníka a uhlíkových vlákien, je potiahnuté čiernou prírodnou kožou Natural Grain s vytlačenou záhadnou soškou Spirit of Ecstasy a lemované dubovým drevom Tudor Oak. Ide o materiály, ktoré sa nachádzajú aj v automobiloch tejto značky. Prirodzene, ak by si zákazník želal vytvorenie na mieru zvolenej farby, bude to, samozrejme, možné.

 

Skrinka sa po stlačení tlačidla otvorí s veľkou dávkou očarujúceho pohybu a odhalí dokonale vytvorenú súpravu na šampanské pre štyri osoby. Vonkajší vrchnák sa premení na nádherný servírovací stolík z dubového dreva s laserom vyrezávanými intarziami z ušľachtilého kovu. Pod lakovaným dubovým stolíkom sa diskrétne schovávajú štyri bavlnené utierky s jemne vyšitými monogramami RR.

 

Skrinku osvetľuje stredový výklenok držiaci štyri ručne fúkané krištáľové flautové poháre na šampanské usporiadané tak, aby pripomínali motor V12. Každý pohár dopĺňa podložka z lešteného hliníka s vyleptaným monogramom RR.

 

Spolu so stolíkom sa automaticky otvoria aj boky skrinky, kde sa ukrývajú dva priečinky potiahnuté červenou kožou Hotspur Red z ponuky Rolls-Royce, v ktorých sa nachádzajú nádobky na obľúbený kaviár, šampanské alebo drobné pochutiny. Chladiace boxy na šampanské vyrobené z čierneho anodizovaného hliníka a uhlíkových vlákien udržiavajú optimálnu teplotu nápoja a každý z nich hrdo nesie emblém RR.

 

K dispozícii je aj výbava na kaviár s dvoma chladiacimi boxmi na 30 g plechovky. K tomu sa dodávajú dva boxy na blini, čo predstavuje vynikajúci gastronomický doplnok k vychladenému šampanskému. K vrchu priečinkov sú magneticky prichytené dve nádherné lyžičky Mother-of-Pearl s rúčkami z anodizovaného hliníka. Sú navrhnuté tak, aby neovplyvňovali výnimočnú chuť kaviáru. Ak by záujemca chcel pohostiť svojich spoločníkov nejakým iným nápojom, môžu sa v skrinke nachádzať aj porcelánové nádoby dômyselne ukryté v termálnych kapsuliach.

 

Kolekcia príslušenstva a doplnkov rozširuje možnosti individuálnych úprav ďaleko za medze automobilového luxusu a obsahuje výnimočné zberateľské kúsky navrhnuté tak, aby umocnili osobný zážitok s kvalitatívnymi štandardmi značky Rolls-Royce.

 

Skrinka na šampanské Rolls-Royce je dostupná prostredníctvom predajnej siete Rolls-Royce, pričom ceny sa začínajú od 37 000 britských libier bez miestnych daní.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť