Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Bike Generation IV. Nová kolekcia bicyklov BMW opäť presvedčuje inovatívnymi technológiami a elegantným dizajnom.

Od športového výkonu po elektrickú mobilitu budúcnosti. Zákazníci si typický zážitok zo značky BMW užívajú už 70 rokov. Okrem automobilov výkonných konských síl aj pri pedálovaní. Nová generácia bicyklov značky BMW využíva spoločný dizajnový jazyk, no upravuje ho pre potreby viacerých oblastí. Všetky modely majú na prednej časti rámu výrazné logo BMW.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(34x, ~83,31 MB)

 

Mníchov. Od športového výkonu po elektrickú mobilitu budúcnosti. Zákazníci si typický zážitok zo značky BMW užívajú už 70 rokov. Okrem automobilov výkonných konských síl aj pri pedálovaní. Nová generácia bicyklov značky BMW využíva spoločný dizajnový jazyk, no upravuje ho pre potreby viacerých oblastí. Všetky modely majú na prednej časti rámu výrazné logo BMW.

BMW Cruise Bike čerpá inšpiráciu z pokračujúceho trendu bicyklov s pevným prevodom. Jeho úzky rám vytvorilo štúdio inovatívneho dizajnu spoločnosti BMW Group s názvom Designworks. Avšak na rozdiel od klasických bicyklov s pevným prevodom sa model od BMW nevzdal komfortu. Jeho 7-rýchlostná bezúdržbová prevodová kazeta Shimano Nexus v náboji zaručuje dynamické zrýchlenie.

BMW M Bike predstavuje ešte športovejšiu kreáciu inšpirovanú vozidlami BMW M zabalenú do matnej čiernej farby a s pásikmi vo farbách M Motorsport. Prevody Shimano SLX/XT majú jedenásť rýchlostí, zatiaľ čo vidlica, vymedzovacie krúžky na riadidlách či rúrka sedadla sú vyrobené z uhlíkových vlákien — to je odľahčená konštrukcia, ktorá pochádza priamo z motoršportu.

Prst na pulze doby držia aj hybridné elektrobicykle značky BMW. Napríklad BMW Active Hybrid E-Bike dokáže vďaka lítiovo-iónovej batérii s kapacitou až 600 Wh a s elektromotorom Brose Drive S Alu prejsť na jedno nabitie ešte väčšiu vzdialenosť. A BMW Urban Active Bike s úzkym rámom a takmer neviditeľnou batériou predstavuje ideálneho spoločníka na každodenné dochádzanie do práce. BMW tak ponúka správny elektrobicykel na každé použitie, do každého počasia a to aj pre tých, ktorí sa rozhodujú medzi radosťou z jazdy zameranou buď na komfort, alebo na šport.

Flexibilita je druhé meno skladacieho bicykla BMW Folding Bike. Vďaka prefíkanému skladaciemu mechanizmu mu na skladovanie stačí veľmi málo priestoru. Značka BMW sa spojila aj so spoločnosťou Micro Mobility Systems a ponúka výber praktických riešení mobility pre každodenné využitie spojené s dochádzaním. Kolobežka BMW City Scooter dostala mimoriadne kompaktné rozmery a elektrokolobežka BMW E-Scooter dostupná od septembra 2019 dodáva s pomocou zabudovanej batérie extra výkon.

Kolekcia zahŕňa aj dva mimoriadne stabilné modely navrhnuté špeciálne pre deti s názvami BMW Kids Bike a BMW Junior Cruise Bike. Detský bicykel BMW Kids Bike očarí svojou všestrannosťou. Dá sa používať ako plnohodnotný bicykel ako aj na tréning s pomocnými kolieskami.

Bicykle značky BMW sú dostupné u vybraných predajcov BMW. Elektrokolobežka BMW E-Scooter bude dostupná od septembra 2019.

Predajné ceny odporúčané výrobcom:

Bicykle BMW
BMW Cruise Bike – 1 100 €
BMW M Bike – 1 500 €
BMW Active Hybrid E-Bike – 3 500 €
BMW Urban Hybrid E-Bike – 2 500 €
BMW Folding Bike – 750 €
BMW City Scooter – 200 €
BMW E-Scooter – 799 €
BMW Kids Bike – 295 €
BMW Junior Cruiser Bike – 475 €

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.
Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.
Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému decembru 2018 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť