Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Stále v kontakte s BMW Motorrad: komunikácia a radosť z jazdy bez kompromisov.

Nový komunikačný systém BMW Motorrad Fit-for-All sa hodí do prakticky akejkoľvek prilby. Komunikačný modul Bike-to-Bike umožňuje skupinovú komunikáciu s ostatnými jazdcami na motocykloch. V predaji teraz.

Voliteľné doplnky, príslušenstvo
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(3x, ~13,72 MB)

Mníchov. BMW Motorrad zjednodušuje bezdrôtovú komunikáciu motocyklistov s dvoma novými výrobkami. Nový komunikačný systém Fit-for-All sa dá zabudovať prakticky do akejkoľvek prilby. Prepojenie tohto systému s novým komunikačným modulom Bike-to-Bike umožňuje aj skupinovú komunikáciu s ostatnými jazdcami na motocykloch.

Komunikačný systém BMW Motorrad Fit-for-All umožňuje jazdcom, aby boli navzájom v kontakte, počúvali obľúbenú hudbu, viedli telefónne hovory a počúvali navigačné pokyny navigácie BMW Motorrad Navigator. Nový systém Fit-for-All je vhodný pre všetky motocyklové prilby BMW (okrem BMW Motorrad Bowler) a môže byť zabudovaný aj do prilieb iných výrobcov. Základný súbor Fit-for-All dopĺňa ponuku už dostupných komunikačných systémov BMW Motorrad.

Komunikačný systém nezávislý od prilby vznikol ako prostriedok na komunikáciu medzi jazdcom a jeho spolujazdcom, avšak v súkromnom režime a prostredníctvom komunikačného modulu Bike-to-Bike umožňuje komunikovať až šiestim motocyklistom. Systém Fit-for-All je kompatibilný s existujúcimi komunikačnými systémami BMW Motorrad.

Dosah komunikačného modulu medzi dvoma motocyklami je až 300 metrov. V skupine sa za ideálnych podmienok zvýši dosah až na 2 kilometre. Jazdci si môžu pomocou bezplatnej aplikácie vybrať medzi súkromným a verejným režimom. Vo verejnom režime možno navzájom prepojiť až šesť motocyklov.

Komunikačný systém Fit-for-All možno pohodlne ovládať pomocou troch tlačidiel. Rôzne kombinácie tlačidiel umožňujú jednoduché párovanie so systémom interkomu, ovládanie hlasitosti, zapínanie a vypínanie a tiež prístup do konfiguračného nastavenia. Ovládacia jednotka sa nachádza na ľavej strane prilby a odoláva UV žiareniu ako i poveternostným vplyvom.

Okrem bezdrôtového hlasového spojenia medzi jazdcom a spolujazdcom umožňuje systém Fit-for-All aj komunikáciu s ďalšími zariadeniami podporujúcimi technológiu Bluetooth. To znamená, že možno prijímať aj pokyny od navigácie BMW Motorrad Navigator. Ak sa v blízkosti nachádza vhodný mobilný telefón, môže jazdec prijímať aj telefonické hovory. To isté platí pre prehrávanie hudby cez audiosystém BMW alebo kompatibilné koncové zariadenia. To všetko nielen pre jazdcov, ale aj pre spolujazdca.

Príjemný zážitok z komunikácie za jazdy zaisťuje automatické potláčanie hluku, čisté prehrávanie hudby a vysoká kvalita reči. Prevádzka bez dobíjania je možná až 8 hodín (kapacita batérie je až 560 mAh).

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému decembru 2018 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.
Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.
Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť