Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MINI Clubman a Poldo Dog Couture uvádzajú novú cestovnú súpravu pre psov.

MINI v rámci uvedenia nového MINI Clubman na trh prináša so spoločnosťou Poldo Dog Couture exkluzívnu cestovnú súpravu pre psov.

Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(18x, 94,84 MB)

Miláno. MINI v rámci uvedenia nového MINI Clubman na trh prináša so spoločnosťou Poldo Dog Couture exkluzívnu cestovnú súpravu pre psov. Tá umožní malým priateľom stráviť cesty v MINI automobile v ešte väčšom pohodlí a bezpečí. Práve tieto dva parametre sú základnými bodmi, ktoré spájajú MINI a milánsku značku Poldo Dog Couture. Tá bola založená dvoma priateľmi, ktorí roky pracujú v módnom priemysle a ktorí sa sústreďujú na zdokonalenie mäkkých a odolných materiálov s cieľom obliecť štvornohých priateľov s vkusom a bez obetovania slobody pohybu.

 

Elegantná cestovná súprava pre psov v rafinovanej krabici s umiestnením vo veľkom kufri MINI Clubman obsahuje:

- Textilnú prikrývku s viacerými funkciami, ktorá chráni sedadlá a umožňuje psovi cestovať v pohodlí a počas cesty sa dá dodatočne využiť, napr. na piknik.

- Vodítko a golier, ktorého strednú časť je vymeniteľná.

- Bezpečnostné vodítko, ktoré je možné pripnúť pomocou bezpečnostného pásu.

- Kožený obal s dvoma potravinárskymi cestovnými miskami zo silikónu.

 

Súpravu pre psov Poldo Dog Couture je možné zakúpiť u participujúcich talianskych MINI predajcov a na webovej stránke poldodogcouture.com.

 

Poldo Dog Couture je nová luxusná značka špecializujúca sa na dizajn rafinovaného oblečenia pre psov. Značka ponúka širokú škálu oblečenia a vycibrených doplnkov prispôsobených pre pohodlie psov rôznych veľkostí a s osobitnou pozornosťou na majiteľov, ktorí sa radi starajú o svoje zvieratá tak, ako sa starajú sami o seba. Materiály sú veľmi kvalitné a vyrábané v Taliansku so zvláštnym dôrazom na pohodlie každej veľkosti a plemena psa. Kolekcia má výrazný dizajn. Strihy sú klasické aj trendy a sú inšpirované nadčasovou výrobou v talianskom štýle.

 

Nové MINI Clubman kombinuje zábavnú jazdu MINI s vysokou úrovňou všestrannosti pre denno-denné cestovanie, ale i na cesty na veľké vzdialenosti.

Štyri bočné dvere a päť sedadiel so všestranným batožinovým priestorom za dvoma zadnými delenými dverami zaručujú vysoký stupeň funkčnosti a kreatívneho využitia priestoru - tak charakteristické pre MINI.

Komfort, všestrannosť a bezpečnosť sú preto charakteristiky, ktoré ponúka nové MINI Clubman cestujúcim a ich štvornohým priateľom.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika, Milan Stupka, Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97, E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com/slovak/

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K termínu 1. septembra 2019  bolo k dispozícií v Slovenskej republike:

  • Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.
  • Jeden autorizovaný Servis-only  zástupca BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.
  • Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.
  • Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

 

 

Web: www.bmwgroup.com

www.bmw.sk

 

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

https://www.facebook.com/BMW.Slovensko/

https://www.facebook.com/MINI.slovensko/

https://www.facebook.com/bmwmotorradslovensko/

 

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

https://www.instagram.com/bmwslovensko/

https://www.instagram.com/minislovensko

https://www.instagram.com/bmwmotorradslovensko/?hl=sk

 

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

https://www.youtube.com/user/BMWSlovensko

https://www.youtube.com/user/MINISlovensko

https://www.youtube.com/channel/UCpXsvqPAuTm0SL2Y5BbJoUw

 

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

https://twitter.com/bmwslovensko

 

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/ 

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

*Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.
Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LIVE STREAMING

Los Angeles. 20.11.19. 18:00 CET / 09:00 PDT. Here you can see the live webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť