Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Tip na cestovanie: FUTURE FORUM by BMW Welt. Viac priestoru pre vízie.

Nové miesto na stretnutia pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť viac o mestách budúcnosti a pomáhať ich tvoriť. • Interaktívny zážitok pre návštevníkov poskytne pohľad na mestá a mobilitu budúcnosti. • Vzrušujúce formáty pozývajú zažiť a zúčastniť sa na spoločných diskusiách. • Vizionári a experti dostanú špičkovú platformu a priestor na ich vlastné podujatia a diskusie.

Životné prostredie
·
Spoločnosť
·
Udržateľnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(9x, ~36,28 MB)

Mníchov. Ako bude vyzerať mesto budúcnosti? Ako v ňom budeme žiť a ako sa v ňom budeme pohybovať? Otázky ako tieto a mnohé ďalšie sa budú preberať na fóre budúcnosti FUTURE FORUM by BMW Welt. Bude stálym miestom na stretnutia a zároveň platformou na dialógy pre tvorcov budúcnosti a pre tých, ktorých táto téma zaujíma. Návštevníci priestorov BMW Welt v nich nájdu novo vytvorené Future Forum, kde spoznajú myšlienky, koncepty a technológie, ktoré budú tvoriť život v mestách budúcnosti. BMW Group pomocou prvkov rozšírenej reality predstaví, okrem iných, aj svoju víziu mobility zajtrajška. Avšak idea FUTURE FORUM by BMW Welt chce predovšetkým prispieť k dialógu a k spoločnému tvoreniu budúcnosti. Okrem stálej výstavy sú naplánované aj vzrušujúce živé formáty s expertmi a vizionármi z viacerých oblastí a disciplín, ktorí zoberú návštevníkov na fascinujúcu cestu do mesta budúcnosti.

Získanie pohľadu na budúcnosť a na meniace sa perspektívy.
Budúcnosť sa tvorí už dnes. Mnoho vedcov, vývojárov a podnikateľov už má myšlienky o tom, ako by mali vyzerať koncepty infraštruktúry a dopravy a pracujú na ich implementácii. Nápady a koncepty predstavené počas otvorenia FUTURE FORUM by BMW Welt poskytnú pohľad na budúcnosť. Avšak nie na kompletne vytvorenú, pretože tá sa môže časom meniť. Neustále sa vyvíja a dopĺňa. Návštevníci FUTURE FORUM by BMW Welt v priestoroch BMW Welt môžu spolupracovať na rôznych fascinujúcich víziách a popri tom v mestách zajtrajška tvarovať každodenný život, pracovné prostredie, komunikáciu a mobilitu.

So svojou futuristickou architektúrou a s viac ako troma miliónmi návštevníkov ročne ponúka BMW Welt už dnes ideálnu platformu pre spoločné zažívanie a tvorenie budúcnosti. „S formátom FUTURE FORUM by BMW Welt sme ako priekopníci na ceste k budúcnosti mobility, pričom aktívne prispievame k dialógu o trvalo udržateľných riešeniach pre automobilový svet a to aj v širších súvislostiach. Pre tento účel začne Forum okamžite slúžiť ako stála platforma na tvorenie konkrétneho obrazu budúceho vývoja, pričom sa na nej budú spolupodieľať aj experti a vizionári,” povedal Jens Thiemer, Senior Vice President Customer & Brand BMW. FUTURE FORUM by BMW Welt zoberie návštevníkov na virtuálnu cestu po meste budúcnosti, pričom im ponúkne inšpiráciu na zamyslenie. Bližšie sa budú diskutovať a preberať výzvy, ktorým čelíme, no zároveň sa budú aj ponúkať riešenia, ktoré vytvoria mesto budúcnosti.

Experti pozývajú návštevníkov, aby sa pridali k inšpiratívnym rozhovorom a k panelovým diskusiám.
Okrem zážitku ponúka FUTURE FORUM by BMW Welt návštevníkom aj možnosť, aby sa zapojili do diskusie s vývojármi a vizionármi a zároveň tvorí platformu na inšpiratívnu výmenu nápadov a názorov medzi nimi navzájom a taktiež aj s publikom. Vzrušujúce prednášky a panelové diskusie o témach budúcnosti presahujú oblasť mobility a ponúkajú nové perspektívy či sprostredkujú výmenu informácií, čím obohatia formát výstavy. Spoločnosť BMW Group okrem toho pozýva všetkých tvorcov budúcnosti, aby v rámci FUTURE FORUM by BMW Welt usporiadali svoje vlastné podujatia a predstavili tak svoje vízie a koncepty aj širokému publiku. Future Forum by BMW Welt chce inšpirovať a aktívne podporovať dialóg o všetkých témach týkajúcich sa budúcnosti s mottom: Spoznajte budúcnosť. Inšpirujte sa. Pridajte sa do diskusie.

 

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika, Milan Stupka, Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97, E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com/slovak/

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K termínu 1. septembra 2019  bolo k dispozícií v Slovenskej republike:

  • Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.
  • Jeden autorizovaný Servis-only  zástupca BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.
  • Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.
  • Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

 

 

Web: www.bmwgroup.com

www.bmw.sk

 

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

https://www.facebook.com/BMW.Slovensko/

https://www.facebook.com/MINI.slovensko/

https://www.facebook.com/bmwmotorradslovensko/

 

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

https://www.instagram.com/bmwslovensko/

https://www.instagram.com/minislovensko

https://www.instagram.com/bmwmotorradslovensko/?hl=sk

 

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

https://www.youtube.com/user/BMWSlovensko

https://www.youtube.com/user/MINISlovensko

https://www.youtube.com/channel/UCpXsvqPAuTm0SL2Y5BbJoUw

 

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

https://twitter.com/bmwslovensko

 

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/ 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť