Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Štýlové darčeky od MINI.

Kolekcia MINI Lifestyle predstavuje ponuku originálnych vianočných nápadov.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(13x, ~401,94 MB)

 

Mníchov. Výnimoční ľudia si zaslúžia výnimočné darčeky. Pri pohľade do kalendára je jasné, že prichádza najvyšší čas na výber niečoho originálneho. Kolekcia MINI Lifestyle ponúka inšpiráciu pre všetkých, ktorí radi plnia priania ostatným.

MINI doma aj na cestách.
Zima sa blíži a treba sa zahriať. Napríklad šálkou čaju pripravenou v čajovej kanvici MINI Teapot s čistým dizajnom a decentným logom na spodnej časti. Alebo z čajníka MINI Tea Maker, ktorý pozostáva z kameninovej šálky, čierneho vrchnáka, ktorý slúži aj ako podšálka a z kovového cedidla. A z čoho si vychutnať čaj? V ponuke je farebný kameninový hrnček MINI Colour Dip Cup s rúčkou s logom MINI.

Na cestách na víkendy, dovolenky či za hranice všedných dní dokonale poslúžia rôzne druhy priestrannej batožiny. Na bežné nákupy je ideálnym riešením farebná nákupná taška MINI Colour Block Shopper z vodu odpudivej látky, pásikavá nákupná taška MINI Striped Shopper s kontrastnými pásikmi zase tvorí výraznú súčasť kolekcie k 60. narodeninám značky MINI 60 Years Lifestyle Collection.

Farbami hýri aj ponuka cestovateľskej batožiny. Na veľké cesty sa hodí robustný kufor MINI Trolley s objemom 76 litrov, štyrmi kolieskami a zámkom TSA. O veľkosť menší je kabínový kufor MINI Cabin Trolley s objemom 36 litrov. Okrem štyroch koliesok a zámku TSA obsahuje aj vyberateľný obal na notebook.

Malé aj štýlové: produkty pre deti z ponuky MINI Lifestyle Collection.
Dobre vyzerajúce a teplé oblečenie zahreje najmenších fanúšikov značky MINI po celý rok. K takému patrí napríklad aj bavlnený sveter s našitým logom MINI Logo Patch Sweatshirt Kids s vreckom na drobnosti. Mimoriadne farebnú alternatívu z kolekcie MINI 60 Years Lifestyle Collection predstavuje pásikavý sveter MINI Striped Sweatshirt Kids s retro vzhľadom zo 60-tych rokov, ktorému taktiež nechýba praktické vrecko. Z rovnakej kolekcie pochádza aj pásikavá detská súprava MINI Striped Baby Gift Set pozostávajúca z čiapočky a piatich párov ponožiek.
Najmenších isto poteší aj pletené autíčko MINI Knitted Car s milými detailami ako predné a zadné svetlá a tabuľka na EČV.
Dokonalého spoločníka na cesty predstavuje nezameniteľný tradičný maskot, buldog MINI Bulldog 2.0 s obojkom s logom MINI.

Pre detské potešenie: MINI Trojkolka a šliapacie autíčko John Cooper Works Go-Kart.
Trojkolka MINI Tricycle vyrobená z odolnej ocele a s kolieskami, ktoré minimalizujú hluk, je určená pre deti od 1,5 roka a od výšky 80 centimetrov. Jej súčasťou je aj ergonomicky tvarované sedadlo a bezpečnostné riadidlá.
Deti vo veku od troch rokov sa zabavia so šliapacím autíčkom John Cooper Works Go-Kart. Konštrukcia je vyrobená z kombinácie ocele a hliníka, na spomaľovanie slúži ručná brzda. Škrupinové sedadlo sa nastavuje podľa veľkosti dieťaťa, súčasťou športového volantu je aj klaksón.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika, Milan Stupka, Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97, E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com/slovak/

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K termínu 1. septembra 2019  bolo k dispozícií v Slovenskej republike:

  • Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.
  • Jeden autorizovaný Servis-only  zástupca BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.
  • Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.
  • Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

 

 

Web: www.bmwgroup.com

www.bmw.sk

 

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

https://www.facebook.com/BMW.Slovensko/

https://www.facebook.com/MINI.slovensko/

https://www.facebook.com/bmwmotorradslovensko/

 

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

https://www.instagram.com/bmwslovensko/

https://www.instagram.com/minislovensko

https://www.instagram.com/bmwmotorradslovensko/?hl=sk

 

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

https://www.youtube.com/user/BMWSlovensko

https://www.youtube.com/user/MINISlovensko

https://www.youtube.com/channel/UCpXsvqPAuTm0SL2Y5BbJoUw

 

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

https://twitter.com/bmwslovensko

 

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/ 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť