Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Spoločnosť BMW Group získala svetové ocenenia ako výnimočný zamestnávateľ / Vynikajúce národné aj medzinárodné hodnotenia ako najpríťažlivejší zamestnávateľ / Ilka Horstmeier: „Príťažlivosť zamestnávateľa je veľmi dôležitá pri získavaní nových talentov”

Na základe viacerých štúdií spoločnosť BMW Group opäť získala od Nemecka po Čínu ocenenia ako najatraktívnejší zamestnávateľ v roku 2019. Spoločnosť BMW Group bola podľa prieskumu Najatraktívnejší zamestnávateľ na svete v roku 2019 spoločnosti Universum najvyššie umiestnený zamestnávateľ v automobilovom sektore.

Spoločnosť
·
Ľudské zdroje
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~2,68 MB)

Mníchov. Na základe viacerých štúdií spoločnosť BMW Group opäť získala od Nemecka po Čínu ocenenia ako najatraktívnejší zamestnávateľ v roku 2019. Spoločnosť BMW Group bola podľa prieskumu Najatraktívnejší zamestnávateľ na svete v roku 2019 spoločnosti Universum najvyššie umiestnený zamestnávateľ v automobilovom sektore. Medzi študentmi strojárstva a IT odborov si spoločnosť drží štvrté miesto za spoločnosťami Google, Microsoft a Apple. Prieskum spoločnosti Universum sa pýtal viac ako 240 000 študentov z 12 krajín.

Národná štúdia Universum Young Professionals Study 2019 zaradila spoločnosť na vysoké pozície aj medzi študentmi ekonomiky (1), strojárstva (2) a IT (3). Čínska štúdia Zhaopin opäť označila spoločnosť BMW Group za najatraktívnejšieho zamestnávateľa za rok 2019. Spoločný podnik Brilliance Automotive (BBA) získal ocenenie Excellence in Talent Attraction & Retention od spoločnosti 51jobs.com, poprednej čínskej spoločnosti v oblasti ľudských zdrojov.

„Ocenenia ako mimoriadne atraktívny zamestnávateľ sú pre nás vo vysoko konkurenčnom prostredí veľmi dôležité a pomáhajú nám pri angažovaní najlepších talentov,” vysvetľuje Ilka Horstmeier, členka predstavenstva zodpovedná za ľudské zdroje a za vzťahy so zamestnancami v spoločnosti BMW AG. „Úspešne vytvárame trvalo udržateľnú mobilitu budúcnosti. A to z nás robí príťažlivého zamestnávateľa. No aj tak nemôžeme zaspávať na vavrínoch.” Spoločnosť BMW Group momentálne ponúka široké možnosti kariérneho rastu. Zamestnanci a budúci zamestnanci oceňujú flexibilitu pracovného času aj miesta, atraktívny plat ako aj širokú ponuku ďalších zamestnaneckých benefitov. Ďalším veľkým motivačným prvkom pre budúcich aj súčasných zamestnancov je silná emocionálna príťažlivosť atraktívneho produktového portfólia spoločnosti BMW Group.

Spoločnosť BMW Group po celom svete momentálne dáva prácu viac ako 134 000 zamestnancom. Napriek tomu naďalej prijíma IT a ďalších špecialistov, ktorí budú pracovať na projektoch ako dátová analýza, vývoj softvéru, umelá inteligencia, autonómna jazda, elektromobilita a inovatívne druhy pohonu ako aj špičková logistika a výroba či robotika.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika, Milan Stupka, Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97, E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com/slovak/

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K termínu 1. septembra 2019  bolo k dispozícií v Slovenskej republike:

  • Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.
  • Jeden autorizovaný Servis-only  zástupca BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.
  • Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.
  • Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

 

 

Web: www.bmwgroup.com

www.bmw.sk

 

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

https://www.facebook.com/BMW.Slovensko/

https://www.facebook.com/MINI.slovensko/

https://www.facebook.com/bmwmotorradslovensko/

 

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

https://www.instagram.com/bmwslovensko/

https://www.instagram.com/minislovensko

https://www.instagram.com/bmwmotorradslovensko/?hl=sk

 

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

https://www.youtube.com/user/BMWSlovensko

https://www.youtube.com/user/MINISlovensko

https://www.youtube.com/channel/UCpXsvqPAuTm0SL2Y5BbJoUw

 

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

https://twitter.com/bmwslovensko

 

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/ 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť