Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

ROLLS-ROYCE MOTOR CARS PRAGUE SLÁVI REKORDNÉ VÝSLEDKY.

Viac ako 100 odovzdaných automobilov od otvorenia Rolls-Royce Motor Cars Prague v roku 2016. Podiel vozidiel predaných v Českej republike a na Slovensku je približne polovičný.

Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~2,27 MB)

 

  • Najvyšší predaj Rolls-Royce v Českej republike za celú dobu 116 ročného pôsobenia tejto značky
  • Kľúčové dôvody rastu predaja modelov Cullinan, Phantom a programu Bespoke
  • Rekordné výsledky značkového obchodu so zánovnými vozidlami Provenance Pre-Owned
  • Viac ako 100 predaných automobilov od otvorenia Rolls-Royce Motor Cars Prague v roku 2016
  • Oslava rekordného roka predstavením modelov Ghost Zenith Bespoke Collection

 

Rolls-Royce Motor Cars Prague oslavuje svoje vynikajúce výsledky za kalendárny rok 2019. Jediné obchodné zastúpenie v Českej republike dosiahlo v minulom roku historicky najvyšší obrat, ktorý v porovnaní s predchádzajúcim rokom vzrástol o 40 percent. Dopyt zostal vysoký pre celý modelový rad, pričom kľúčovými faktormi rastu boli prvé SUV Rolls-Royce Cullinan, vlajková loď Phantom podieľajúca sa na raste jednou pätinou, a program na zákazkové vozidlá Bespoke.

 

Karel Kadlec, riaditeľ zastúpenia Rolls-Royce Motor Cars na Parížskej ulici v Prahe vyhlásil: „Pohľad na výsledky roku 2019 nás napĺňa pocitom hrdosti. Úroveň očakávania zákazníkov Rolls-Royce je extrémne vysoká a je pre nás poctou, že sme v našich krajinách dosiahli historicky najvyšší objem predaja. Uvedený výsledok odráža naše úsilie v Českej republike a na Slovensku a potvrdzuje, že Spirit of Ecstasy je najvyšším symbolom úspechu."

 

Popri vynikajúcich predajoch nových vozidiel sa tímu Rolls-Royce Prague pod vedením Evy Kadlecovej darilo aj  v ramci Provenance programu, ktorý sa špecializuje na predaj už skôr vlastnených vozidiel Rolls-Royce. Predaj týchto automobilov dosiahol v roku 2019 viac ako polovicu z predaja nových vozidiel, čo len podčiarkuje príťažlivosť programu pre zákazníkov Rolls-Royce.

 

Od udelenia oprávnenia v roku 2016 odovzdalo obchodné zastúpenie zákazníkom v Čechách a na Slovensku viac ako 100 motorových vozidiel, pričom podiel vozidiel predaných v Českej republike a na Slovensku je približne polovičný.

 

V rámci osláv predstavil Rolls-Royce Motor Cars Prague aj špeciálnu edíciu modelu Ghost s označením Zenith Collector‘s Edition. Toto majstrovské dielo zákazkového programu Bespoke bolo celosvetovo obmedzené len na 50 vyrobených kusov a je vytvorené ako pomyselná bodka za érou vlády modelu Ghost, ktorý trval 11 rokov. Posledné vozidlo Ghost súčasnej generácie opustilo výrobnú linku v Goodwoode na konci roka 2019.

 

Začiatkom tohto týždňa potvrdil popredný výrobca luxusného tovaru rok 2019 ako druhý najrekordnejší rok. Na globálnej úrovni dosiahol predaj 5 152 vozidiel, teda o 25 percent viac ako v roku 2018.

 

#RollsRoycePrague

 

Ďalšie informácie:

Všetky naše tlačové správy, press kity, široký výber fotografií a videozáznamov vo vysokom rozlíšení nájdete na našej webovej stránke pre media PressClub. Náš tím pre komunikáciu Rolls-Royce je k dispozícii aj na sociálnej sieti Twitter.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť