Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Concept i4: prvé poodhalenie.

Svetová premiéra bude 3.marca 2020 na autosalóne v Ženeve.

Europe
·
Geneva
·
Dizajn, koncepty a štúdie
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, 878,59 KB)
  More below article text

Mníchov. BMW Group predstaví svoje prvé čisto elektrické Gran Coupe na autosalóne v Ženeve, dňa 3. marca 2020. BMW Concept i4 ohlasuje novú éru Radosti z jazdy. Poskytuje úplne nový pohľad na dynamickú dokonalosť, ktorou je BMW známe. Spája moderný, elegantný a športový dizajn s priestrannosťou a praktickosťou štvordverového Gran Coupe – a to všetko pri nulových miestnych emisiách.

 

„BMW Concept i4 prináša elektrifikáciu do jadra značky BMW,“ hovorí Adrian van Hooydonk, senior viceprezident BMW Group Design. „Dizajn je dynamický, čistý a elegantný. Stručne povedané: perfektné BMW s nulovými emisiami.“

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť