Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Predstavenie nového loga BMW pre online aj offline komunikáciu. Viac možností pre moderný vzhľad značky.

+++Nové logá dostanú BMW, BMW i a BMW M +++Nový logotyp a dizajnové pravidlá

Spoločnosť
·
Internet, elektronický obchod
·
Predaj a marketing
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(9x, ~36,84 MB)

Mníchov. Po viac ako 20 rokoch má značka BMW novú korporátnu identitu pre potreby online aj offline komunikácie. Kompletným prepracovaním v prospech nového logotypu a nových dizajnových pravidiel prešli komunikačné logá BMW, BMW i a BMW M. Značka BMW sa prispôsobuje potrebám a vizuálnemu štýlu dneška a lepšie tak vyhovuje nárokom digitálneho veku.

Nový dizajn predstavuje vyjadrenie prepracovanej identity značky, ktorá stavia zákazníka do centra všetkých aktivít. Je skromnejšie, dvojrozmerné a naznačuje otvorenosť a jasnosť. Dodatočná transparentná verzia loga je ešte otvorenejšia a pozýva záujemcov, aby sa stali súčasťou sveta značky BMW. Zmena odráža prechod značky BMW od zamerania čisto na automobilový svet k väčšiemu dôrazu na technológie a prepojenia.

Aktuálny vzhľad loga značky BMW sa zameriava na výzvy a možnosti spojené s digitalizáciou. Prepracovaný logotyp vyjadruje otvorenosť a silu charakteru, ktorá zabezpečí modernú na nadčasovú prítomnosť v online aj offline svete.

„Značka BMW sa intenzívnejšie začína zameriavať na vzťahy. Nové komunikačné logo vyjadruje otvorenosť a jasnosť,” vraví Jens Thiemer, senior viceprezident Customer and Brand BMW. „Novú priehľadnú verziu chceme využiť na oslovenie našich zákazníkov, aby sa stali súčasťou sveta značky BMW viac ako kedykoľvek predtým. Okrem toho nový dizajn značky lepšie vyhovuje výzvam a možnostiam digitalizácie našich značiek. S novými vizuálnymi pravidlami a s grafickou flexibilitou sme sa vybavili a pripravili na široké možnosti styčných bodov, prostredníctvom ktorých bude značka BMW komunikovať v online aj offline svete. Toto nové komunikačné logo symbolizuje význam a dôležitosť, ktoré značka pripisuje budúcnosti mobility a radosti z jazdy.”

Globálne predstavenie nového dizajnu značky sa odštartovalo 3. marca 2020. Prechodné obdobie medzi 3. marcom 2020 a 31. májom 2021 predstavuje čas na zmenu všetkých komunikačných vizuálov pre online aj offline komunikáciu, na veľtrhoch, výstavách aj podujatiach. Nové logo je novou mediálnou značkou a bude sa používať spolu s doteraz existujúcim logom. Nebude sa používať na vozidlách či na externom a internom označení predajných miest. V týchto prípadoch sa aj naďalej bude používať existujúce logo.

Vrtuľa alebo nie? História loga značky BMW.
Prečítajte si príbeh loga značky BMW a spoznajte jeho pôvod a význam na

https://www.bmw.com/en/automotive-life/bmw-logo-meaning-history1.html
https://www.bmw.com/de/automotive-life/bmw-logo-bedeutung-geschichte1.html

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.
Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.
Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

FIZ FUTURE OPENING

Fr. 25.09.2020 • 10:30 a.m. CEST. 
Here you will see the live broadcast of the opening of FIZ Projekthaus Nord. 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť