Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW získalo ocenenie Slovak Superbrands Award 2020.

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Councilu z programu Slovak Superbrands opätovne udelili značke BMW cenu Slovak Superbrands Award 2020.

Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, ~8,33 MB)

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Councilu z programu Slovak Superbrands opätovne udelili značke BMW cenu Slovak Superbrands Award 2020. Automobilka tak potvrdila prítomnosť v skupine elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením kvality a povzbudením pre fanúšikov a zákazníkov pri ich nákupných rozhodnutiach.

 

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe prieskumu zrealizovaného agentúrou GfK. Členmi poroty sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

 

Značka BMW sa intenzívnejšie  zameriava na vzťahy. Opätovné a už niekoľkonásobné ocenenie Slovak Superbrands Award pre BMW prichádza práve v čase globálneho ohlásenia nového komunikačného loga značky – ako jedného z aspektov brandingu. Nové logo vyjadruje otvorenosť a jasnosť,” vraví Oliver Rademacher, generálny manažér BMW Slovenská republika. „Novú priehľadnú verziu chceme využiť na oslovenie našich zákazníkov, aby sa stali súčasťou sveta značky BMW viac ako kedykoľvek predtým.”

 


„Vybudovať silnú značku sa podarí len spoločnostiam, ktoré sú silné vnútorne a prejavujú túto svoju energiu dlhodobo a konzistentne aj navonok. Jasná vízia, ľudia a neustála snaha zlepšovať akúkoľvek časť svojej firmy na základe pravdy sú základom, na ktorých sa dá silná značka vybudovať. Je pre mňa ako člena poroty radosť pozorovať uvedomelé firmy, ktoré sú ocenené pečaťou Superbrands. Je to výsledok ich dlhoročnej kvalitnej práce na budovaní značky.”

Daniel Bradáč

Managing Partner Generations

 

„Sila a znalosť značky  je v dnešnej dobe jeden z najdôležitejších faktorov úspechu v biznise. A aj to je dôvod, prečo má Superbrands svoje miesto na trhu. Kvalitné značky treba vyzdvihovať a ukazovať, zaslúžia si to.”

Juraj Sasko

Partner Visibility

 

„Každé ocenenie je pre nás významné. Superbrands o to viac, že ide o jedinečné prierezové ocenenie spoločností cez široké spektrum kategórií, ktoré hodnotí nielen kvalitu práce, ale aj jej jedinečnosť a odlišnosť. Je skvelé, že trh našu unikátnosť vidí, váži si ju a opakovane ju odmenil pre nás exkluzívnym prívlastkom Superbrands.“

Braňo Polák

CEO Starmedia

 

 

 

Medzinárodný program Superbrands

Program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať ich ďalším spoločnostiam, ktoré by sa rady rozvíjali a učili. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je program Superbrands uznávaný ako rešpektované ocenenie v 90. krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

Viac informácii o Superbrands: www.slovaksuperbrands.com

 

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť