Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Bezpečná vzdialenosť - dôležitejšie než kedykoľvek predtým.

BMW a MINI obmedzujú šírenie vírusu Corona +++ Otvorené servisy +++ Uzatvorené predajné sekcie showroomov na Slovensku.

Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~1,73 MB)

Bezpečná vzdialenosť - dôležitejšie než kedykoľvek predtým.

BMW a MINI obmedzujú na Slovensku šírenie vírusu Corona +++ Otvorené servisy +++ Uzatvorené predajné sekcie showroomov.

 

BMW Slovenská republika

Spoločnosť BMW Group sa pripojila k aktivitám obmedzenia šírenia vírusu Corona (COVID-19). Zamestnanci BMW Slovenská republika pracujú od konca minulého týždňa z domu v režime Home Office. V rámci možností využívajú všetky digitálne komunikačné kanály na pokračovanie práce a starostlivosti o zákazníkov, obchodných partnerov a ďalšie zainteresované strany spoločnosti.

 

Autorizovaní predajcovia

Autorizovaní predajcovia a autorizované servisné prevádzky tiež prijali preventívne opatrenia v súlade s pokynmi štátnych orgánov s cieľom čo najviac chrániť svojich zamestnancov a zákazníkov.

Sekcie predaja vozidiel sú zatvorené od 16.3. 2020 až do odvolania. Ich zamestnanci v širšej miere využívajú digitálne komunikačné nástroje a mobily, aby zostali v kontakte so zákazníkmi z ich domácich kancelárií (home office).

 

Autorizované servisné prevádzky

Servisné prevádzky BMW a MINI sú otvorené od 17.3.2020 a sú pripravené naďalej zaisťovať čo možno najviac efektívnu mobilitu v dnešnej náročnej situácii. Ich činnosti boli upravené  v súlade s preventívnymi a hygienickými  reštrikciami vlády a s cieľom eliminácie kontaktov väčšieho počtu osôb. Povolenie otvorenia servisov automobilov je dôležitým krokom na udržanie mobility občanov na území Slovenskej republiky. Funkčné vozidlo je často rozhodujúcim elementom v krízových a núdzových situáciách, či pri limitovanej verejnej doprave.

 

BMW Slovenská republika odporúča  zákazníkom, aby sa v tejto oblasti obrátili na svojho autorizovaného predajcu alebo servisné stredisko cez ich webové stránky, telefonické kontakty, sociálne médiá, prípadne call centrum. Súčasne spoločnosť ďakuje za potrebnú trpezlivosť zo strany verejnosti.

S ohľadom na uvedené majme aj na pamäti #somdoma #zostandoma #bezpecnavzdialenost .

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť