Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

#InsiemePerRipartire: video s Alessandrom Zanardim prináša odvahu a nádej Taliansku (#SpoločneZaNovýŠtart).

Spoločnosť BMW Italia priniesla video-odkaz povzbudenia a podpory pre všetkých Talianov od Alessandra Zanardiho, legendárneho jazdca, paraolympijského športovca a držiteľa zlatých olympijských medailí a titulov majstra sveta.

Spoločnosť
·
Predaj a marketing
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(4x, ~8,22 MB)
  
Videos(1x, ~81,13 MB)

Spoločnosť BMW Italia pripravila kampaň s heslom #InsiemePerRipartire (Spoločne za nový štart), ktorá zahŕňa všetky značky skupiny (BMW, BMW Motorrad a MINI) a všetky oblasti spoločnosti. Jej zámerom je v týchto náročných časoch vyjadriť celej krajine posolstvo o vzájomnej blízkosti, povzbudiť a vytvoriť pozitívne emócie, aby sa ľuďom ľahšie čelilo výzvam budúcnosti.

„Zažívame veľmi náročné obdobie,” povedal Massimiliano Di Silvestre, prezident a predseda správnej rady BMW Italia. „No veríme, že aj v tejto ťažkej situácii, ktorá je momentálne v našej spoločnosti, máme morálnu povinnosť zaujať silnú pozíciu a prispieť k  zdolaniu týchto náročných dní, ktoré máme stále pred sebou. Sme povinní dodržiavať bezpečnú vzdialenosť a ochrániť zdravie všetkých, a s vedomím, že iba ak budeme pracovať spoločne a inovatívne, dokážeme prekonať tento núdzový stav.”

„Máme šťastie, že spolupracujeme s ambasádorom ako Alessandro Zanardi,” dodáva Di Silvestre. „Požiadali sme ho, aby bol hlasom našich hodnôt a našich nádejí, ktoré chceme odovzdať všetkým našim rodinám, spoluobčanom, klientom, predajcom a všetkým tým, ktorí s veľkým nasadením zabezpečujú chod krajiny.”

V takom náročnom momente, ktorým prechádza Taliansko, naozaj nechýbajú odkazy zo strany predstaviteľov jednotlivých inštitúcií, prípadne osobností zo sveta kultúry či divadla.

Medzi týmito odkazmi nemôže chýbať ani Alessandro Zanardi, pilot a ambasádor značky BMW, paraolympijský športovec a držiteľ zlatých olympijských medailí a titulov majstra sveta. Zároveň je to moderátor úspešných televíznych programov a jedna z najobľúbenejších talianskych osobností. Po dramatickej nehode, ktorú zažil 15. septembra 2001 na okruhu Lausitzring a prišiel pri nej o obe nohy, dokázal nájsť svoju vnútornú silu, vrátiť sa a zúročiť svoj talent v novom životnom poslaní, pričom opäť našiel naplnenie a dosiahol nové ciele.

Zanardi vo svojom odkaze odovzdáva víťazného ducha, ktorý svedčí o tom, že aj náročným životným výzvam a zmenám sa dá úspešne čeliť. Aj pohľad na to, že táto výnimočná situácia sa môže vnímať ako skúška, v ktorej sa odhalia a naplno prejavia vznešené charaktery ľudí. Nechýba ani výzva ako spoločne čeliť situácii a povzbudenie, že tento náročný moment všetci spoločne zvládneme.

 

Tu sú slová Alessandra Zanardiho:
„Ahojte, ľudia, viem, že teraz prežívame náročné chvíle, v ktorých musíme všetci zmeniť mnohé z našich bežných zvykov. Zvlášť zmena tých, ktoré hlboko zasahujú do našich životov, sa neprijíma vôbec ľahko. O tom niečo viem. Napriek všetkým komplikáciám, ktoré nás naozaj ťažia, si dokážeme poradiť a duch, s ktorým všetci Taliani čelia tejto výzve, zostane nezlomný a bude nás posúvať ďalej. Taktiež chcem veriť, že táto situácia bude príležitosťou, aby sme sa všetci stali lepšími osobnosťami. Zatiaľ dodržiavajme bezpečnú vzdialenosť, zostaňme jednotní a tejto enormnej výzve budeme čeliť spolu. Vďaka tomu ju zvládneme čo najrýchlejšie. Verím, že to dokážeme!”

 

Video je k dispozícii na internetovej stránke www.bmw.it.

Okrem tohto video odkazu sa na všetkých komunikačných kanáloch BMW Taliansko spustila komunikácia s hashtagom #InsiemePerRipartire (Spoločne za nový štart), resp. ich ekvivalenty v ostatných krajinách Európy.

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť