Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Predstavenie nového bicykla 3T FOR BMW.

Značka BMW spolupracuje so spoločnosťou 3T na vytvorení radosti z jazdy na bicykli v podobe módneho mestského gravel bike.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(6x, ~26,58 MB)

Mníchov/Presezzo. Bavorský výrobca luxusných automobilov BMW a popredný výrobca bicyklov 3T oznámili spoluprácu. Jej výsledkom je nefalšovaná radosť z jazdy na bicykli, ktorú si môžu užiť zákazníci a priaznivci značky BMW. Spoločnosť 3T vytvorila na základe modelu univerzálneho bicykla Exploro špeciálnu edíciu pre značku BMW. Dodáva sa v dvoch farebných verziách a osloví všetkých, ktorí hľadajú dobrodružstvo.

„Spoločnosť 3T bola pre nás prirodzenou voľbou, pretože ich model 3T Exploro je pre našich zákazníkov najlepší dostupný gravel bike alebo štrkový bicykel spájajúci výkon, luxus a radosť z jazdy na bicykli”, vraví Gaston Streiger, riaditeľ divízie BMW Lifestyle. Nový štrkový bicykel sa vyznačuje ostrou siluetou a precíznymi líniami, čím pripomína minimalistický dizajn značky BMW a perfektne dopĺňa celkovú ponuku produktov pre voľný čas.

Ťažiskom dizajnu boli vycibrená kvalita a špičkový výkon. Súčasťou bicyklov 3T FOR BMW sú aerodynamický karbónový rám, najľahšie karbónové aerodynamické kľuky na trhu (vyrobené v závode na karbón spoločnosti 3T), exkluzívne kožené sedadlo Brooks a k nemu prispôsobené kožené poťahy na riadidlá Brooks. Kolesá z ľahkých zliatin Fulcrum a odolné pneumatiky Schwable One Speed zaručujú záber a maximálnu rýchlosť na akomkoľvek teréne — od dláždených mestských ulíc až po zabudnuté vedľajšie cesty či horské trasy. Inovatívna zostava Shimano GRX pre štrkové bicykle prináša najvyššiu kvalitu prepracovanú až do najmenšieho detailu.

„Sme mimoriadne hrdí, že automobilka BMW si vybrala spoločnosť 3T ako exkluzívneho partnera pre vytvorenie špeciálneho bicykla 3T FOR BMW. BMW sprostredkúva svojim zákazníkom radosť z jazdy a sme presvedčení, že s bicyklom 3T FOR BMW sa nám podarí vytvoriť to isté aj v prípade zážitkov spojených s univerzálnymi bicyklami,” vraví René Wiertz, spolumajiteľ a výkonný riaditeľ značky 3T.

Obe farebné vyhotovenia bicyklov 3T FOR BMW budú dostupné u vybraných predajcov BMW a v predajniach 3T Experience Center.

 

Odporúčané predajné ceny:
Bicykel 3T FOR BMW (Sivá/Sivá) — 5 499 EUR
S          80 91 5A07302
M         80 91 5A0A482
L          80 91 5A0A483
XL        80 91 5A0A484

Bicykel 3T FOR BMW (Sivá/Modrá) — 5 499 EUR
S          80 91 5A07303
M         80 91 5A0A485
L          80 91 5A0A486
XL        80 91 5A0A487

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.
Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.
Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť