Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Motorsport v sim racingu - Jens Marquardt: „Skvelý doplnok k našej účasti na motoristickom športe“.

V sobotu 4.4. 2020 prinesie BMW Motorsport veľkú skupinu pretekárov BMW do 2.preteku série Digital Nürburgring Endurance powered by VCO.

BMW Motorsport
·
Sim Racing
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(5x, ~11,99 MB)

V sobotu prinesie BMW Motorsport veľkú skupinu pretekárov BMW do 2.preteku série Digital Nürburgring Endurance powered by VCO.

 

 

Celkovo je zaregistrovaných osem virtuálnych vozidiel BMW Z4 GT3, vrátane teamov BMW Green Hell, BMW Bank, BMW Junior, BS + COMPETITION a VRS Coanda Simsport.

 

Rovnako ako pretekári BMW budú v akcii aj niektorí z najlepších pretekárov sveta. Súťaž začína v sobotu o 13:00 (CEST).

 

 

„V súčasnej situácii sú, bohužiaľ, nereálne motoristické športy na racingovej dráhe. Minulý rok sme si v našom programe motoristického športu vytvorili sim racing ako dodatočný pilier aktivít“, hovorí Jens Marquardt riaditeľ BMW Group Motorsport. „Tento základ nám dal príležitosť spustiť virtuálne automobilové preteky práve z domu. Je skutočne vzrušujúce vidieť, ako naši profesionálni vodiči BMW prijímajú výzvy iných profesionálnych pretekárov, najmä keď súťažia v našich virtuálnych pretekárskych automobiloch, ako sú BMW M8 GTE alebo BMW M2 CS Racing v BMW Sim Cup. Považujem za fascinujúce, aké veľmi podobné sú animácie a skutočné preteky. Naši vodiči nám hovoria, že sim racing im pomáha neustále sa zlepšovať v skutočných pretekárskych schopnostiach. Myslím, že sim racing je skvelým doplnkom našej účasti na motoristickom športe a vítaným rozptýlením pre fanúšikov a vodičov, najmä v týchto neľahkých dňoch.“

 

Druhé preteky tejto série Digital Nürburgring Endurance Series powered by VCO sa budú vysielať v sobotu 4.4. 2020 v priamom prenose od 13:00 (CEST) na nasledujúcich kanáloch BMW Motorsport:

Facebook: https://b.mw/live_stream_Facebook

YouTube: https://b.mw/live_stream_YouTube

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

YouTube: https://b.mw/live_stream_YouTube

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť