Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Motorrad pokračuje v rozširovaní RENT A RIDE.

Najväčšia európska platforma na prenájom motocyklov s cestovateľskou ponukou.

 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~9,43 MB)

Mníchov. Na cestu, pripraviť sa, vyraziť! V podobe RENT A RIDE ponúka BMW Motorrad pomocou platformy na prenájom www.rentaride.com nefalšovanú radosť z jazdy na motocykli. S možnosťou individuálneho plánovania, s úplne novými motocyklami a so širokou ponukou vzrušujúcich ciest, ktoré sú priamo pripravené v aplikácii BMW Motorrad Connected.

S momentálne 89 zúčastnenými požičovňami v siedmich krajinách je www.rentaride.com najväčšou platformou na prenájom motocyklov v Európe. Zámerom spoločnosti BMW Motorrad je rozšíriť do konca roka platformu na viac ako 100 prenajímateľov v 12 krajinách. Rozširovanie počtu prenajímateľov a krajín bude pokračovať aj naďalej, pričom ambicióznym cieľom na rok 2021 je stať sa celosvetovým lídrom v segmente prenajímania motocyklov.

Na www.rentaride.com si záujemcovia môžu rezervovať v podstate nový motocykel BMW a pokiaľ potrebujú, tak aj vybavenie potrebné na jazdu. Stačí pár klikov a vyrazia výlet s priateľmi, alebo na dôkladnú testovaciu jazdu. Motocykle absolvujú detailnú prehliadku miestnymi špecialistami u partnerov BMW Motorrad a odovzdávajú sa v uvoľnenej atmosfére. Takže ak je pre niekoho dlhá cesta ešte riskantná, stále je možnosť flexibilne a jednoducho si motocykel snov požičať od RENT A RIDE a vyraziť na jazdu plnú objavov.

Platforma RENT A RIDE sa bude postupne rozširovať na existujúcich trhoch v Nemecku, vo Fínsku, Francúzsku, v Taliansku, Nórsku, Rakúsku a v Thajsku. Ďalšie miesta RENT A RIDE vzniknú tento rok v USA a na štyroch nových európskych trhoch (Holandsko, Belgicko, Švajčiarsko, Česká republika).

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť