Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

ROLLS-ROYCE ZVEREJNIL FINALISTOV SÚŤAŽE MLADÝCH DIZAJNÉROV.

Rolls-Royce zverejnil užší výber Súťaže mladých dizajnérov pre deti do 16 rokov. Finálových súťažiacich porota vybrala z viac ako 5 000 prihlásených príspevkov z 81 krajín sveta. Celkového víťaza vyberie tím dizajnérov zo zákazkového programu Bespoke a oznámený bude v polovici júla. K dispozícii je online galéria návrhov súťažiacich z užšieho výberu.

Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~4,47 MB)

 

Rolls-Royce Motor Cars zverejnil zoznam užšieho výberu Súťaže mladých dizajnérov, ktorá tento rok prilákala vyše 5 000 detí do 16 rokov z viac ako 80 krajín sveta.

 

Cieľom súťaže bolo povzbudiť talentované deti, inšpirovať ich a poskytnúť im vítané rozptýlenie v čase karanténnych opatrení z dôvodu pandémie Covid-19. Súťažiaci boli vyzvaní, aby navrhli svoju predstavu na tému Rolls-Royce budúcnosti, a to vrátane zákazkových funkcií a doplnkov, ktoré si deti mohli vymyslieť podľa svojej fantázie.

 

Súťaž sa začala začiatkom apríla a bol o ňu taký záujem, že sa značka Rolls-Royce rozhodla predĺžiť pôvodný dátum na podanie návrhu, ktorý bol stanovený v polovici mája, ešte o dva týždne. Keď boli prihlášky 2. júna 2020 s konečnou platnosťou uzavreté, presiahol počet prijatých súťažných ilustrácií mladých dizajnérov, ktorí pochádzali z 81 krajín sveta, 5 000. Hlavnými prispievateľmi boli deti z Veľkej Británie, Indie, USA, Japonska a Číny.

 

Z týchto prihlásených tím Rolls-Royce dizajnérov následne vybral užší zoznam finalistov, ktorých práce si môžete prezrieť na špeciálnej webovej stránke. Celkový víťaz bude vyhlásený v polovici júla

 

Gavin Hartley, vedúci zákazkového programu Rolls-Royce Motor Cars, ktorý bude spoločne s ďalšími členmi svojho tímu vyberať víťaza, uviedol: „Medzinárodný ohlas na našu Súťaž mladých dizajnérov nás úplne ohromil. Za menej ako osem týždňov sme dostali vyše 5 000 príspevkov od detí z viac ako 80 krajín sveta. Dojem však na nás neurobili len tieto čísla. Kvalita detských návrhov ukazuje ich neuveriteľnú fantáziu, kreativitu a vkus. Chceli sme dať deťom šancu rozbehnúť ich fantáziu na plné obrátky, čo naozaj splnili. Výber finalistov bol pre nás preto veľmi náročný.“

 

Ďalej ešte dodal: "Rolls-Royce sa snaží podporovať plnenie snov. Táto súťaž nás inšpirovala nielen po stránke dizajnu, ale zároveň v nás vzbudila túžbu ísť za svojimi víziami. Súťaž nám pripomenula, akú veľkú silu má ľudská predstavivosť a bola pre nás podnetom, aby sme tento cit pre detail, monumentálnosť a takmer neobmedzené možnosti použili pri navrhovaní vysnívaných vozidiel našich zákazníkov.“

 

Užší výber finalistov a ich prác si môžete pozrieť tu: https://rolls-royceyoungdesignercompetition.com/

                                 

               

Bližšie informácie

Všetky tlačové správy, fotografie, videá a tlačové materiály si môžete pozrieť tu PressClub.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť