Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Tip na automobilové cestovanie: všetko na jednom mieste - BMW Welt Information.

BMW Welt Information poskytuje pohľad do štyroch najväčších častí budovy. Nabité vzrušujúcimi faktami a údajmi o najpopulárnejšej atrakcii v Mníchove a aktuálnymi fotografiami pokrýva všetko od zážitkov spojených so značkou a s návštevou až po zbierky vozidiel a BMW Group Event Forum.

Spoločnosť
·
Výrobné závody, zariadenia
·
BMW Welt
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 4,93 MB)
  
Photos(8x, 36,71 MB)

Mníchov. Dverami BMW Welt prejdú ročne viac ako tri milióny ľudí a to znamená, že ide o jednu z najviac navštevovaných atrakcií v Bavorsku. Spolu s BMW Museum a s BMW Group Classic vytvára minulosť, súčasnosť a budúcnosť spoločnosti BMW Group.

V priestoroch BMW Welt má každá značka spoločnosti BMW Group svoju vlastnú expozíciu, v ktorej návštevníci zažijú niečo špeciálne. Deti, mládež aj rodiny môžu v oddelení Junior Campus spoznať napríklad aj mesto a mobilitu budúcnosti. Zážitok v BMW Welt dopĺňa komplexná ponuka prehliadok so sprievodcom.

Návštevníci môžu objaviť aj špeciálne vlajkové obchody so širokou ponukou doplnkov a vysoko kvalitných produktov značiek BMW a MINI Lifestyle & Accessory. O kulinárske zážitky sa starajú štyri reštaurácie prevádzkované s tradičnými mníchovskými dodávateľmi špičkových pochúťok. Medzi vyhlásené mníchovské kulinárske destinácie patrí aj dvojhviezdičková reštaurácia EssZimmer, ktorú vedie špičkový šéfkuchár Bobby Bräuer.

Špeciálnym zážitkom pre klientov značky BMW je možnosť vyzdvihnúť si svoje nové vozidlo priamo v priestoroch BMW Welt. Prvé stretnutie s novým vozidlom na prvom poschodí je pre mnohých z nich nezabudnuteľným zážitkom.

BMW Welt je výnimočným a exkluzívnym miestom mnohých aktivít, kde sa ročne koná viac ako 400 podujatí. S vlastným TV a vysielacím štúdiom vytvára aj plnohodnotnú platformu pre digitálne podujatia.

 

Príloha: BMW Welt Information.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť