Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

ZNAČKA ROLLS-ROYCE PREZRADILA, ČO JU NAUČIL GOODWOOD GHOST.

• Druhé z celkovo štyroch videí, ktoré ponúkne nahliadnutie do podstaty nového modelu Ghost, práve vychádza • Vo videu sa dozviete, čo sa pri tvorbe prvého špeciálneho modelu Goodwood Ghost naučil Rolls-Royce o svojich klientoch • Témou novej epizódy podcastu je nový super-luxusný inteligentný systém, ktorý je teraz k dispozícii.

 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~326 KB)
  
Videos(1x, ~112,05 MB)

4. augusta 2020, Goodwood

  • Druhé z celkovo štyroch videí, ktoré ponúkne nahliadnutie do podstaty nového modelu Ghost, práve vychádza
  • Vo videu sa dozviete, čo sa pri tvorbe prvého špeciálneho modelu Goodwood Ghost naučil Rolls-Royce o svojich klientoch
  • Témou novej epizódy podcastu je nový super-luxusný inteligentný systém, ktorý je teraz k dispozícii.

 

Kým spoločnosť vytvorila v roku 2009 prvý Goodwood Ghost, investovala veľké úsilie do prieskumu názorov a správania svojich klientov. Na základe týchto informácií sa celý tím vo výrobnom závode v Goodwoode spoločne usiloval o dokonalosť v menšej a menej okázalej podobe, podľa prianí zákazníkov.

Výsledkom bol striedmy až nástojčivo jednoduchý dizajn. Úspech vozidla splnil aj tie najambicióznejšie očakávania spoločnosti Rolls-Royce a stal sa najpredávanejším produktom za celú 116-ročnú históriu značky.

 

Akonáhle na trh pribúdali ďalšie vozidlá  Ghost, odborníci značky na vývoj sa zamerali na správanie zákazníkov a tiež na to, ako jednotlivé vrstvy zákazníkov používajú ich vozidlá a ako vnímajú značku Rolls-Royce ako takú. Z tohto prieskumu vzišli dôležité dáta, ktoré udali ďalšie smerovanie pri vývoji nových Ghost vozidiel.

 

 

Rovnako ako pri všetkých iných výskumoch, Rolls-Royce požadoval od odborníkov, aby predložili svoje zistenia. V krátkom filme poodhaľuje Rolls-Royce niektoré zo svojich nových poznatkov, a to ešte pred odhalením samotného vozidla, ktoré predstaví na jeseň.

Štvordielna séria videí pokračuje s produktovým manažérom Rolls-Royce Stephenom Finchom, ktorý bol zodpovedný za zmapovanie globálneho obrazu zmien správania zákazníkov a ich celkového postoja. Finch to okomentoval slovami: "Vďaka úspechu vozidla Goodwood Ghost sme ako spoločnosť získali veľa informácií o tom, ako nás vnímajú ostatní. Dozvedeli sme sa, že existuje úplne nová skupina ľudí, ktorí používajú naše vozidlá úplne iným spôsobom. Nový Ghost je navrhnutý tak, aby plne vyhovoval ich požiadavkám. Tešíme sa, čo nás naši zákazníci naučia v budúcnosti, aby sme sa vďaka nim mohli znova posunúť ďalej."

 

K sprostredkovaniu týchto poznatkov verejnosti si spoločnosť vybrala populárne a esteticky príťažlivé médium animovaných ilustrácií. Tie vytvoril renomovaný ilustrátor Charlie Davis. Jeho návrhy potom oživili najmodernejšie modelovacie technológie. Video prehľadne prezentuje nové zistenia ohľadom módy a dizajnu, ktoré sa skvele hodia k novému vozidlu Ghost.

Okrem týchto poznatkov podaných formou animovaného videa bude odprezentovaná séria  piatich podcastov, ktoré postupne odhalia výsledky prieskumu značky a poskytnú nahliadnutie do podstaty nového vozidla Ghost. Podcastmi vás prevedie Johanna Agerman Ross, kurátorka moderného a súčasného dizajnu nábytku a produktov v múzeu Victoria & Albert Museum v Londýne. Podcasty sú k dispozícii na platformách Apple, Google, Spotify a Deezer.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

OUR ALL-NEW FULLY ELECTRIC TRIO.

01 June 2021. Here you can see the webcast of the event "Our all-new fully electric trio: BMW iX, BMW i4 and the first fully electric BMW M".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť