Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Víkendová Car Media Art Gallery: MINI Countryman.

V rámci predvíkendovej atmosféry prinášame na stránkach slovenského BMW Press Clubu pravidelno-nepravidelnú rubriku umeleckého pohľadu na automobilový život. Dnes to bude MINI Countryman v umeleckom stvárnení fotografa Martina Ondruša.

Výstavy
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(18x, 171,15 MB)

Autorom fotosetu je Martin Ondruš: „Keď mám možnosť fotiť autá, chcem ich zasadiť do ich prirodzeného prostredia. Countryman nebol výnimkou. Detaily auta sú fotené tak, aby na jednej strane vynikla podstata auta, no aj špecifickosť prostredia. Postprodukcia zohráva tiež veľkú rolu, hlavne farebnom zdôraznení subjektu a detailov. Mojou zásadou je zachovať naturálnosť a minimalizmus fotografie.“

 

CV:

„Som filmár a fotograf z Bratislavy. Ako malý som si všetko natáčal na ocinovu kameru a vždy ma bavilo zachytávať život okolo mňa. Počas štúdia žurnalistiky som rozvíjal svoje vizuálne schopnosti a zdokonaľoval sa v produkcii fotografií a videí.  Postupne som si formoval svoje pôsobenie a aktuálne je mojím zameraním travel & street fotografia a video tvorba moodových, reklamných či svadobných videí. Vždy som obdivoval cestovateľské videá a dokumenty z rôznych krajín. Chcel som tvoriť a spoznávanie krajín ma k tomu donútilo. Nikdy mi nešlo o to ukázať, čo som dokázal ja, ale práve naopak, cítim, že mojím poslaním je ukazovať život okolo mňa. Už 6 rokov rozvíjam svoju filmársku prax a popri tom pôsobím ako tvorca YouTube.“ Martin Ondruš.

 

https://www.instagram.com/mato.ondrus/

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť