Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW a MINI prinášajú na Slovensko službu BMW Charging a MINI Charging pre elektrifikované vozidlá.

Inovatívna služba pre majiteľov elektrifikovaných vozidiel BMW a MINI. Jednoduchý prístup k takmer 180 000 nabíjačkám po celom svete. Pohodlné používanie a platba raz mesačne.

BMW i Automobiles
·
BMW iPerformance Automobiles
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~588,63 KB)
  
Photos(1x, ~5,13 MB)

Bratislava. Slovenské zastúpenie značiek BMW a MINI rozširuje služby zákazníkom o možnosť jednoduchého nabíjania elektrifikovaných vozidiel s názvom BMW Charging a MINI Charging.

Vzhľadom na rastúci záujem o plug-in hybridné a elektrické vozidlá tak prichádza pre majiteľov vozidiel BMW a MINI riešenie v podobe jednoduchej a prehľadnej služby na najvyššej technologickej úrovni, ktorá uľahčí každodenné nabíjanie a sprístupní sieť s takmer 180 000 nabíjačkami nielen na Slovensku, ale po celom svete. To zjednodušuje majiteľom elektrifikovaných vozidiel BMW a MINI cestovanie za hranice. Vďaka službám BMW Charging a MINI Charging nemusia uzatvárať zmluvy s poskytovateľmi nabíjania v zahraničí. Na nich je iba výber nabíjacej tarify, ktorá zodpovedá ich potrebám, aktivácia nabíjacej karty a využívanie svojho elektrifikovaného vozidla.

Postup pri používaní je veľmi jednoduchý. Stačí si z obchodov s aplikáciami Apple App Store či Google Play stiahnuť bezplatnú aplikáciu BMW Charging alebo MINI Charging, vybrať si tarifu, zaregistrovať sa a využívať tieto inovatívne služby. Aplikácie zároveň poskytujú mapu nabíjačiek spolu s možnosťami nabíjania, ktoré poskytujú ako aj informáciu o aktuálnom stave obsadenosti.

Platba za nabíjanie je jednoduchá. Pri každom nabíjaní sa užívateľ prihlási pomocou svojej karty k nabíjačke a po nabití sa cena za odobratú elektrinu pripíše na jeho účet. Aktuálny stav svojho účtu môže sledovať na svojom prehľadne spracovanom konte. Zúčtovanie vo forme faktúry je potom raz mesačne. Ceny závisia od príslušných prevádzkovateľov nabíjacích staníc. Informácie o platných cenách za odber elektriny na nabíjacích staniciach sa nachádzajú priamo v aplikáciách BMW Charging a MINI Charging, pričom klienti v základnom balíku Basic platia iba za nabíjanie. Druhou možnosťou platby za nabíjanie je balík Ionity plus. Pri mesačnom paušále 13 €/mesiac môže zákazník nabíjať za výhodnejšiu tarifu 0,29 €/kWh iba na nabíjacích staniciach IONITY. Ceny na ostatných nabíjacích staniciach ostávajú nezmenené. Ceny sa však v iných krajinách môžu líšiť a určujú sa vždy podľa cien platných v čase nabíjania a zobrazených v aplikácii.

Ďalšie priebežne aktualizované informácie sa nachádzajú na stránkach BMW Charging (https://bmw-public-charging.com/web/bmw-sk) a MINI Charging. (https://mini-charging.com/web/mini-sk/map).

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.
Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.
Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. 11 May 2022

Here you can watch the webcast of the public part of the 102 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť