Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Nový film „The Drop“ opäť pozýva globálnu komunitu BMW M do „M Town“.

...virtuálne o emotívnych momentoch s BMW M...

BMW M Automobiles
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(30x, ~54,18 MB)
  More below article text

Mníchov. „Vitajte v M Town“. S novým filmom pokračuje BMWM GmbH v úspešnej kampani zameranej na virtuálne Eldorado globálnej komunity BMW M. „The Drop“ priťahuje nadšencov koní a petrolheadov opäť do „M Town“. Tu sa od roku 2018 všetko točí okolo najsilnejšieho písmena na svete a vášne pre vysoký výkon. Režisér Micky Sülzer, ktorý bol už pred dvoma rokmi zodpovedný za tvorbu ikonického videa o životnom postoji v „M Town“, predstavuje tentoraz široké spektrum súčasných modelov BMW M, z ktorých niektoré sa môžu pochváliť mimoriadne príťažlivými farbami karosérie a vozidiel z flotily BMW M Heritage, vrátane červeného BMW E30 M3.

 

„M Town je najúspešnejšia digitálna kampaň od spoločnosti BMW M GmbH, najmä preto, lebo sa na nej aktívne podieľa a formuje ju komunita BMW M na celom svete. Toto nadšenie a identifikácia vytvárajú to, vďaka čomu je BMW M jedinečné. Preto sme radi, že môžeme v tomto úspešnom príbehu pokračovať ďalším filmom a zároveň nahliadneme do budúcnosti,“ hovorí Lothar Schupet, riaditeľ globálneho predaja a marketingu BMW M.

 

Od roku 2018 slúži „M Town“ ako sociálna a digitálna komunikačná platforma pre fanúšikov BMW M po celom svete. Zaregistrujú sa na bmw-m.com ako občania mesta „M Town“ a vytvoria si svoj vlastný individuálny digitálny preukaz BMW M. „M Town“ je skratka pre jedinečné rozprávanie, originálne online videá, množstvo kreatívnych produktov v BMW M Town merchandising shope a veľké množstvo podujatí po celom svete. Návštevníci BMW Welt v Mníchove získajú veľmi realistický dojem z „M Town“ na špeciálne navrhnutej výstavnej ploche so 180 m2.

 

Celkom 18 rôznych modelov z najnovšej ponuky BMW M sa v „The Drop“ objavuje kratšie alebo dlhšie. Spektrum mimoriadne výkonných vozidiel siaha od BMW M2 CS (kombinovaná spotreba paliva: 10,4 l / 100 km; kombinované emisie CO2: 238 g / km *) až po BMW M8 Gran Coupe (kombinovaná spotreba paliva: 10,7 l / 100 km; kombinované emisie CO2: 244 g / km *). Okrem toho sú na obraze aj špeciálne objekty, ako napríklad BMW M2 od FUTURA 2000 alebo BMW M3 Pickup z roku 2011, ktoré prinesie nabíjaciu stanicu. Takže po prvýkrát vo filme „M Town“ ponúka spoločnosť BMW M GmbH malý pohľad na elektrizujúce roky pred nami a zmes „Utopie“ so skutočnou budúcnosťou. Rok 2021 bude už svedkom prvého elektrifikovaného modelu od BMW M ako performance variantu založeného na novom BMW i4 a budú nasledovať ďalšie modely - vrátane vysoko výkonných vozidiel.

 

Protagonista filmu, ktorého sa zúčastnili aj významní influenceri z automobilovej scény, jazdí na červenom BMW E30 M3 z flotily BMW M Heritage. Klasiku BMW M GmbH navyše zastupujú modely M3 GTS, BMW M3 CRT, BMW M4 GTS a BMW radu 1 M Coupe.

 

Nový film, ktorý je v súlade s koncepciou Spoločnej komunity, predstavuje nielen vozidlá od BMW M GmbH, ale aj občanov mesta „M Town“. Na tento účel a na samotné natáčanie filmu poskytli členovia komunity BMW M svoje vlastné vozidlá. Tieto špeciálne miesta boli predtým losované v online kampani.

 

Agentúry

Dramaturgia: Jung von Matt

Produkcia: Zauberberg Productions

Réžia: Micky Sülzer

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW M2 CS:
Combined fuel consumption: 10.4 l/100 km; combined CO2 emissions: 238 g/km*.
BMW M8 Gran Coupe:
Combined fuel consumption: 10.7 l/100 km; combined CO2 emissions: 244 g/km*.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.
Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.
Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť