Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Čo je to vlastne sim racing? (vysvetľujúce video).

Dňa 5. decembra o 16.00 hod sa na streame BMW SIM Live predstaví BMW Motorsport SIM Racing. BMW vytvorilo video, ktoré poskytuje základné informácie o rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví simulátorov.

BMW Motorsport
·
Sim Racing
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, 6,16 MB)
  
Videos(1x, 1,67 GB)

Mníchov. 5. decembra sa BMW Motorsport SIM Racing predstaví na streame BMW SIM Live, ktorý sa kvôli pandémii uskutoční výlučne prostredníctvom digitálneho prenosu. Na úvod BMW Motorsport vytvorilo video, ktoré poskytuje základné informácie o rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví simulátorov. Krátky klip tiež vysvetľuje súčasné zapojenie BMW Motorsport do digitálnych pretekov.

 

„Sim racing sme pre nás identifikovali hneď na začiatku ako vzrušujúce pole činnosti a ustanovili sme ho ako trvalý pilier v našom motoristickom programe. Prudký vývoj v uplynulom roku potvrdzuje, že sme mali pravdu,“ uviedol Rudolf Dittrich, vedúci BMW Motorsport SIM Racing. „Sim racing je čoraz profesionálnejší a stáva sa samostatnou pretekárskou disciplínou. Ponúka tiež nový, cenovo dostupný spôsob zapojenia sa do športového zápolenia a stretnutia nových cieľových skupín. Slobodu v tomto dynamickom prostredí využívame na intenzívny prenos technológií a vytvárame mnoho synergií medzi digitálnymi a skutočnými pretekmi.“

 

BMW Motorsport pridal do svojho programu sim racing ako samostatnú, rovnocennú aktivitu v roku 2020 a v úzkej spolupráci s rýchlo sa rozvíjajúcou komunitou sim racingov pomohol pozdvihnúť tento priemysel na ešte profesionálnejšiu úroveň. BMW Motorsport v úzkej spolupráci so simulačnými platformami iRacing a rFactor 2 integroval do simulácií čo najrealistickejšie racing vozidlá ako BMW M8 GTE, BMW M4 GT4 a BMW M2 CS Racing.

 

BMW SIM Live 5. decembra 2020.

Program BMW SIM Live 2020, ktorý sa bude vysielať 5. decembra od 16.00 h SELČ prostredníctvom priameho prenosu na kanáloch BMW Motorsport a BMW Esports, bude obsahovať záverečné preteky v rámci súťaží BMW SIM 120 Cup a BMW SIM M2 CS Racing Cup. Víťazi sezóny budú súťažiť o vyše 25 000 eur.

 

BMW Motorsport SIM Racing využije rámec podujatia aj na predstavenie rozsiahleho programu pre nadchádzajúcu sezónu. To sa v mnohých oblastiach výrazne rozšíri, aby sa uspokojila dynamika rýchlo sa rozvíjajúceho odvetvia digitálnych závodov. Plány zahŕňajú one-make súťaže, vývoj hardvéru, či spolupráce. BMW Motorsport SIM Racing predstaví na BMW SIM Live 2020 niekoľko významných svetových premiér v týchto oblastiach.

 

Odkaz na priamy prenos: https://b.mw/sim_live.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.
Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.
Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť