Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Výcvik Lockdown 2.0: Jamajský bobový tím prichádza na svahy s MINI Cabrio.

Pretože karanténne obdobie bránilo tradičným tréningovým technikám, jamajský bobový tím musel byť kreatívny a dodržiavať prísny režim na svahoch s MINI Cabrio.

F57
·
MINI Convertible
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(10x, 203,05 MB)

Londýn. Pretože karanténne obdobie bránilo tradičným tréningovým technikám, jamajský bobový tím musel byť kreatívny a dodržiavať prísny režim na svahoch s MINI Cabrio.

 

Tím, zložený z jazdcov Shanwayne Stephens (30 rokov), Dy'Neal Fe'ssal (28 rokov) a Matthew Wilson (30 rokov), posunul výcvik na inú úroveň a zaútočil na najväčší interiérový svah vo Veľkej Británii - The Snow Center v Hemel Hempstead.

 

Táto trojica tlačila MINI Cabrio v nezameniteľných farbách jamajskej vlajky hore a dole po zasneženom svahu v rámci najvyššieho vytrvalostného tréningu. Cieľom bolo získať pred náročnou zimnou sezónou prevahu nad súpermi.

 

Shanwayne povedal: "Toto druhé karanténne obdobie bolo pre náš tréning ešte ťažšie. Matt a Dy'Neal sú pre tím noví, takže sa zameriavame na to, aby sme sa ako tím zosynchronizovali a dostali do tempa – navyše, ešte neboli nikdy na bobovej dráhe alebo ju ešte nevideli! Tlačenie MINI môže znieť trochu zábavne, ale bolo to dôležité cvičenie. Už to, že ste na ľade, je úplne iné ako letné tréningy - vaša námaha tela je úplne iná a svoju energiu využívate iným spôsobom.“

 

Počas prvého karanténneho obdobia v lete si Shanwayne a ďalší tímový kolega, Nimroy Turgott, udržiavali svoju kondíciu pomocou domácej telocvične a pomocou MINI ako náčinia.

 

V súčasnosti sa tím pripravuje na kvalifikáciu na zimné olympijské hry v Pekingu 2022, ako aj na rôzne súťaže v Severnej Amerike a Európe počas tejto sezóny. Ďalším významným podujatím tímu budú majstrovstvá sveta v Lake Placid (štát New York). York) vo februári 2021. Shanwayne dodal: „Pred nami je ťažká misia, ale je dosiahnuteľná.“

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť