Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Spoločnosť BMW Group je opäť najpopulárnejším zamestnávateľom.

Spoločnosť BMW Group získala ocenenie ako Celosvetovo najatraktívnejší zamestnávateľ v automobilovom priemysle a obhájila prvenstvo aj v ankete Young Professionals Barometer 2020. Ilka Horstmeier: „To, že sme mimoriadne atraktívny zamestnávateľ, nám na veľmi náročnom pracovnom trhu pomáha získavať najlepšie talenty”.

Spoločnosť
·
Ľudské zdroje
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, 3,72 MB)

Mníchov. Spoločnosť BMW Group je z pohľadu zamestnancov už mnoho rokov národným aj medzinárodným lídrom. Aj tento rok sa v prehľade príťažlivosti medzi potenciálnymi zamestnancami umiestnila vo vnímaní atraktivity na najvyšších pozíciách.

Spoločnosť BMW Group od roku 2012 úspešne obhajuje prvé miesto v nemeckom prieskume záujmu mladých zamestnancov Trendence Young Professionals Barometer a v roku 2020 sa deviaty raz za sebou umiestnila na prvej priečke. Zároveň väčšina nemeckých študentov uviedla, že BMW Group patrí aj tento rok medzi top spoločnosti, keď v kategórii obchodu obsadila v prehľade Trendence Young Professionals Barometer 2020 druhé miesto. Spoločnosť BMW Group sa medzi strojárskymi firmami umiestnila na štvrtom mieste a z pohľadu mladých IT talentov na šiestom mieste — zároveň však podľa absolventov IT štúdia ide o najatraktívejšiu spoločnosť v automobilovom priemysle. V prehľade Trendence School Leaver Barometer si spoločnosť BMW Group polepšila o jednu priečku a skončila na štvrtom mieste.

„Naším zámerom je získavať na mimoriadne náročnom pracovnom trhu tie najlepšie talenty. Rozhodujúcim faktorom je, že najmä mladé talenty a študenti nás vnímajú ako atraktívneho zamestnávateľa. Našu pozíciu atraktívneho zamestnávateľa vytvárajú aj priestor pre školenia a ďalší rozvoj, flexibilné pracovné možnosti a predovšetkým príležitosť pracovať v rôznych tímoch na projektoch trvalo udržateľnej mobility a konektivity budúcnosti,” vraví Ilka Horstmeier, členka predstavenstva BMW AG zodpovedná za ľudské zdroje a riaditeľka pre vzťahy so zamestnancami.

Štúdia Universum: Najatraktívnejší zamestnávateľ na svete
V globálnej štúdii spoločnosti Universum obsadila spoločnosť BMW Group štvrté miesto v kategóriách IT a strojárstvo, hneď za zamestnávateľmi ako Google, Microsoft a Apple. BMW Group je taktiež celosvetovo najatraktívnejší automobilový zamestnávateľ pre študentov obchodných smerov. Pre študentov viacerých smerov je BMW Group celosvetovo najpríťažlivejší potenciálny zamestnávateľ v rámci automobilového priemyslu.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť