Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW sa vracia na New York Fashion Week ako oficiálny automobilový partner.

+++Spolupráca s rodákom z New Yorku a návrhárom luxusného dámskeho oblečenia LaQuan Smithom oslávi prienik dizajnu, remeselného spracovania a štýlu v automobilovom a módnom svete +++SAV vozidlá BMW X5 M a X7 M50i budú prítomné v jeho výstupoch.

G07
·
F95
·
BMW M Automobiles
·
Lifestylové udalosti
·
X5 M
·
X7
·
Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(4x, 17,75 MB)

Woodcliff Lake, NJ - 11. februára 2021. BMW sa vracia ako oficiálny automobilový partner na New York Fashion Week. V tejto kapitole partnerstva sa BMW a IMG pripoja v podpore New York Fashion Week (NYFW) a k oslave módy, kultúry, dizajnu a ekonomického rozvoja. Vrcholom tohtoročnej aktivácie je individualizovaný kontent s módnym návrhárom luxusného dámskeho oblečenia - LaQuan Smithom. Jeho tvorba predstaví prienik módneho a automobilového priemyslu a tiež zdôrazní, ako Smith a jeho tím počas minulého roka pokračovali v inováciách, inšpirácii a vytrvalosti.

 

„Za posledné dva roky sa New York Fashion Week stal pre BMW dôležitou platformou, na ktorej môžeme nielen predviesť, ale aj osláviť rozmanitosť módnej komunity,“ uviedol Uwe Dreher, viceprezident pre marketing, BMW of North America. „Prirodzené spojenie medzi módou (high fashion) a prémiovou automobilovou značkou presahuje dizajn a štýl a zahŕňa ducha inovácie a výkonu, vďaka čomu je toto partnerstvo s LaQuan Smith také autentické.“

 

Séria obsahu bude ilustrovať paralely medzi módnymi a automobilovými kreatívnymi procesmi a tým, ako vizionársky dizajn vyžaduje čas, vytrvalosť a autenticitu. Smithove životné korene, atraktívne kolekcie a energia presahujúca život ho robia dokonalým partnerom, ktorý ukazuje, ako sa kreativita a odhodlanie spájajú, čo je viditeľné nielen na Smithových výtvoroch, ale aj na dizajne BMW X5 M a X7, ktoré sú súčasťou tejto série.

 

„Som nadšený, že som s BMW uzavrel toto partnerstvo pri príležitosti osláv NYFW,“ uviedol LaQuan Smith. „Od začiatku existovala skutočná synergia medzi oboma značkami, ktorá zdôraznila paralely luxusného remesla a dizajnu medzi módou a automobilom, pretože oba subjekty pokračovali v inováciách a vytrvali aj v týchto náročných časoch.“

 

Úloha BMW ako oficiálneho automobilového partnera newyorského týždňa módy zdôrazňuje desaťročia trvajúci záväzok značky k umeniu a kultúre, ktorý je základným kameňom úsilia zapájať rozmanité publikum novými a inovatívnymi spôsobmi.

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a dojazdu na elektrickú energiu sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Zodpovedajú vozidlám na nemeckom trhu. Uvedený rozsah hodnôt podľa NEDC zohľadňuje použitie rôznych veľkostí pneumatík/diskov kolies, zatiaľ čo hodnoty podľa WLTP berú do úvahy vplyv konfigurácie zvoleného modelu.

Namerané hodnoty sú určené na základe nového testovacieho cyklu WLTP. Všetky uvedené hodnoty NEDC boli prepočítané na približné hodnoty podľa meraní NEDC. Hodnoty WLTP slúžia ako podklady pre výpočet všetkých daňových a iných poplatkov a ostatných náležitostí spojených s vozidlom (okrem iného) založených na emisiách CO2 a platia aj pre všetky ostatné možné dotácie spojené s vozidlom. Ďalšie informácie spojené s testovacími procesmi WLTP a NEDC sa nachádzajú aj na www.bmw.de/wltp.


Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť