Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW a AC Miláno spoločne riadia budúcnosť.

BMW sa stáva členom futbalovej rodiny AC Miláno ako Premium Partner a Automotive Partner.

Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(10x, 29,31 MB)

 

San Donato Milanese. BMW a AC Miláno ohlasujú nové dlhodobé partnerstvo, vďaka ktorému sa z nemeckej prémiovej automobilky stane nový Automotive Partner a Rossoneri Premium Partner.

 

Tieto dve svetové značky, vynikajúce vo svojich odboroch, budú spolupracovať na vytvorení budúcnosti v mene vášne, inovácie, udržateľnosti a štýlu, s osobitným dôrazom na nové generácie. Vízia zdieľaná BMW aj AC Miláno spája ich schopnosti vytvoriť emocionálne puto so svojimi priaznivcami a zákazníkmi prostredníctvom kombinácie hodnôt klubu na ihrisku i mimo neho spolu s osobitosťou a holistickým modelom BMW. Sú to dve značky s priekopníckym prístupom orientovaným na budúcnosť, ktoré v priebehu rokov dokázali generovať inovatívne nápady a riešenia pre budúcnosť vo svojich príslušných oblastiach.

 

Talianska pobočka spoločnosti BMW a AC Miláno budú úzko spolupracovať na vytvorení série spoločných exkluzívnych podujatí a iniciatív s cieľom po celom svete spojiť a nadchnúť nadšencov športu, motorov a inovácií.

 

Massimiliano Di Silvestre, prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti BMW Italia S.p.A, uviedol: „V našom partnerstve nebudú iba synergie v oblasti komunikácie a vizibility. Našou ambíciou je ísť nad rámec technického obsahu tradičného partnerstva a zdieľať niektoré aspiračné hodnoty našich značiek, aby sme boli ešte autentickejší. Tieto spoločné prvky sa objavili takmer prirodzene počas našich prípravných stretnutí. Kľúčové slová budú kultúra, štýl, inovácia. Ale aj spoločenská zodpovednosť a udržateľnosť spoločnosti“.

 

Prezident AC Miláno Paolo Scaroni uviedol: "Sme veľmi hrdí na to, že môžeme v našej rodine prémiových partnerov privítať medzinárodne uznávanú značku a automobilovú dokonalosť, akou je BMW. BMW je rovnako ako AC Miláno synonymom excelentnosti, štýlu a inovácie. Sme preto nadšení podniknúť túto cestu spoločne k progresívnej a udržateľnej budúcnosti v prospech všetkých“.

 

Casper Stylsvig, hlavný finančný riaditeľ AC Miláno dodal: "AC Miláno a BMW sú dve globálne ikony s legendárnym dedičstvom, spoločnou víziou a budúcnosťou, ktorá má čo spoločne ponúknuť. Zo strategického hľadiska predstavuje toto partnerstvo dôležitý okamih v procese rastu klubu, ktorý umožní pomocou sily značiek zapojiť a nadchnúť milióny športových fanúšikov z celého sveta“.

 

Ako prémiový partner bude BMW neoddeliteľnou súčasťou aktivít klubu cez digitálne a fyzické platformy a rozvoj pútavého obsahu.

 

Vďaka novému partnerstvu bude mať AC Miláno prístup k technologickej vízii BMW a jej inovatívnym riešeniam mobility, ktoré budú k dispozícii vrcholovému manažmentu, hráčom a zamestnancom prvého mužského tímu.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2020 celosvetový predaj viac než 2,3 mil. osobných automobilov a viac než 169 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2020 činil zisk pred zdanením 5,222 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,990 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2020 zamestnával po celom svete 120 726 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE.

Munich. 17 and 18 March 2021.

Here you can see the live webcasts of the Annual Conference 2021 with the Media Day and the Analyst and Investor Day.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť