Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Rozširovanie siete autorizovaných servisov MINI na Slovensku.

V Bratislave a Banskej Bystrici sa naplno spustili nové servisné strediská MINI. Ich otvorenie sa nesie v súlade s pokračujúcim rozvojom dílerskej a servisnej siete značky a v rámci 15. výročia od priameho vstupu BMW Group na Slovensko.

Predaj a marketing
·
Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, ~13,12 MB)

Bratislava. Slovenské zastúpenie spoločnosti BMW Group, ktoré zastrešuje aj aktivity spojené s automobilmi MINI, v tomto roku zintenzívňuje služby zamerané na zákazníkov britského výrobcu prémiových vozidiel. Pre zvýšenie ich spokojnosti a zlepšenie úrovne služieb sa naplno spustili nové servisné strediská v Bratislave a v Banskej Bystrici. Ich otvorenie sa nesie v súlade s pokračujúcim rozvojom dealerskej a servisnej siete značky MINI, v rámci 15. výročia od priameho vstupu BMW Group na Slovensko ako aj s iniciatívou značky priniesť svoje služby bližšie k novým zákazníkom.

Momentálne sa na Slovensku nachádzajú dvaja samostatní predajcovia vozidiel značky MINI doplnení o servis: AutoPalace v Bratislave a Regnum v Košiciach. Novými spoločnosťami, ktoré majiteľom automobilov značky MINI otvárajú svoje špičkové servisné služby bez predaja vozidiel sú Group M v Bratislave a Lion Car v Banskej Bystrici.

Obaja noví servisní partneri značky MINI sú plne pripravení splniť všetky požiadavky náročných zákazníkov. Okrem tradičných servisných prehliadok s výmenou oleja tu klienti nájdu aj širokú ponuku ďalších služieb na najvyššej úrovni. Patrí medzi ne napríklad pneuservis s odborným poradenstvom pri výmene pneumatík a diskov kolies vrátane možnosti uskladnenia v rámci sezónnej výmeny. Servisy okrem toho  ponúkajú aj opravy poškodeného laku či čelného skla. V rámci zvýšenia výnimočnosti a individuality svojho vozidla si zákazníci môžu v servisoch vymeniť výfukové potrubie, vybrať si z bohatej ponuky a následne a dať namontovať špeciálne doplnky či skontrolovať a zlepšiť stav a funkčnosť bŕzd. Samozrejmosťou sú opravy elektroinštalácie vozidla a dodatočná montáž prvkov na zvýšenie úrovne konektivity.

Oliver Rademacher, generálny riaditeľ zastúpenia spoločnosti BMW Group na Slovensku, pri tejto príležitosti uviedol: „V krátkej budúcnosti bude nasledovať aj ďalšie rozširovanie aktivít značky MINI na Slovensku, čo určite prispeje ku geografickému zbližovaniu jej fanúšikov ako aj k budovaniu komunity okolo ikonickej značky MINI. V tomto roku je to pre nás zvlášť dôležité, pretože značka MINI oslavuje 20 rokov od spustenia výroby pod krídlami spoločnosti BMW Group. Vidíme, že značka MINI má na Slovensku svojich nadšených priaznivcov a fanúšikov a sme radi, že prostredníctvom dostupnejších servisov im môžeme priniesť vyššiu kvalitu služieb, čo znamená aj lepší celkový zážitok so značkou MINI.”

Maximálna kvalita certifikovaných služieb.
Autorizované servisy značky MINI ponúkajú svojim zákazníkom nesporné výhody, ktoré inde nezískajú. Ide predovšetkým o špičkové vybavenie dielní presne podľa štandardov značky MINI. O vozidlá sa stará zaškolený a trénovaný personál, ktorý používa iba a výhradne originálne náhradné diely. Navyše zákazníci sa môžu spoľahnúť, že na všetky vykonané práce dostanú záruku 24 mesiacov a to isté platí aj o všetkých náhradných dieloch. Pokiaľ vozidlo potrebuje akékoľvek softvérové aktualizácie, servis presne vie, ako ich odborne nainštalovať tak, aby vodičovi poskytovali všetky najnovšie služby a informácie.

Pre maximálne zvýšenie komfortu ponúkajú autorizované servisy značky MINI aj komplexné služby mobility a zároveň aj špeciálne bezkontaktné služby Contactless service s pomocou všetkých digitálnych nástrojov.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

IAA MOBILITY 2021.

Here you can see our on demand webcasts from the IAA Mobility 2021, with the BMW Group Keynote, the Analyst and Investor Evening Event and the discussion forum "The car as the engine of the circular economy?".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť