Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Elektrizujúca sila modelov BMX iX a BMW i4 na veľkej ploche.

+++Nový veľkorozmerný bigboard s vizuálom nových modelov BMW iX a BMW i4 zdobí priečelie nákupného centra Aupark v bratislavskej Petržalke +++BMW i oslavuje 10 rokov a pri tejto príležitosti venuje viac ako 30 000 km zdarma.

i20
·
G26
·
Predaj a marketing
·
BMW iX
·
BMW i
·
Spoločnosť
·
Udržateľnosť
·
BMW i4
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~63,19 KB)
  
Photos(3x, ~96,23 MB)

Bratislava. Spoločnosť BMW Slovenská republika spustila novú reklamnú kampaň, ktorá upriamuje pozornosť na nové elektrické vozidlá v jej portfóliu na Slovensku — modely BMW iX a BMW i4.

Automobilka BMW potvrdzuje, že kreatívny prístup ku komunikácií má vo svojich génoch rovnako, ako schopnosť vytvárať špičkové prémiové vozidlá a to vo viacerých segmentoch. Aktuálnym príkladom je prémiový nadrozmerný bigboard s rozmermi 41,82 x 7,84 metra, ktorý s vizuálom BMW do konca roka ozdobí priečelie nákupného centra Aupark v bratislavskej Petržalke. Vzhľadom na to, že popred nákupné centrum vedú viaceré významné dopravné komunikácie, ide o veľmi komunikačne frekventované a prémiové miesto.

 

Hlavný slogan Elektrizujúca sila inšpiruje k spoznaniu sily a premysleného výkonu nových plne elektrických modelov BMW i4 a BMW iX. Obe vozidlá vznikali so zámerom, že ich bude poháňať elektrická energia a tomu sa prispôsobila aj celá ich konštrukcia. Preto sú #bornelectric.

 

Užívať si radosť z elektrickej jazdy pozývajú dva nové výnimočné modely. Prvým je BMW iX, ktoré spája veľký vnútorný priestor s nesmiernou dynamikou elektrického vozidla a dojazdom do vzdialenosti až 630 km. Vďaka rýchlemu nabíjaniu mu na dobitie batérií z 0 na 80 % stačí iba 34 minút.

 

Spoločnosť mu na druhej časti veľkoplošného reklamného nosiča robí model i4, dynamické štvordverové kupé s elektrickým dojazdom do vzdialenosti až 590 km. Obe vozidlá sa vyznačujú moderným a veľmi čisto usporiadaným interiérom, ktorému dominuje zakrivená prístrojová doska Curved Display s dvoma obrazovkami.

 

Oslávte 10 rokov BMW i a získajte až 31 055 km zdarma.

Vízia. Inovácia. Zodpovednosť. To sú 3 neoddeliteľné atribúty, pre ktoré sa pred 10 rokmi zrodilo BMW i. Dnes prináša na naše cesty elektrické vozidlá nabité arzenálom digitálnych služieb a inovatívnych asistenčných systémov. Všetko pre vyšší komfort a bezpečnú jazdu. BMW i predstavuje novú generáciu elektromobility s dojazdom až 630 km, ktorý v porovnaní s prvou generáciou narástol o neuveriteľných 470 km. Využite špeciálnu ponuku a získajte úplne zadarmo nabíjaciu kartu v hodnote 1 000 €, vďaka ktorej môžete na svojom novom BMW i najazdiť až do 31 055 km*.

 

*Ponuka platí pre prvých 10 objednávok vozidiel BMW iX a 10 vozidiel BMW i4 (motorizácie: BMW i4 eDrive 40 GC, BMW i4 M50 GC a BMW iX xDrive 40). Nabitie vozidla až do 31 055 km (BMW i4)/25 773 km (BMW iX) platí pri nabíjaní striedavým prúdom (AC). V prípade nabíjania jednosmerným prúdom (DC) sa dojazd zdarma vďaka inej sadzbe za nabíjanie od vyššie uvedeného líši v závislosti od vozidla nasledovne: BMW i4 eDrive 40 až do 14 116 km | BMW i4 M50 až do 12 626 km | BMW iX  až do 11 715 km.

 

 

 

Kontakt pre médiá:

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2020 celosvetový predaj viac než 2,3 mil. osobných automobilov a viac než 169 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2020 činil zisk pred zdanením 5,222 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,990 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2020 zamestnával po celom svete 120 726 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a dve samostatné servisné prevádzky v Bratislave a Banskej Bystrici.

 

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

 

Pridanou hodnotou priameho zastúpenia spoločnosti BMW Group, ktorá 1. júla 2021 oslavuje 15 rokov svojho pôsobenia na slovenskom trhu prostredníctvom spoločnosti BMW Slovenská republika, je vyššia kvalita poskytovaných služieb. Zákazníci tak majú lepší prístup k objednávaniu a ku konfigurácii vozidiel, k lepšej podpore ako aj k ponukám, ktoré pružnejšie, precíznejšie a lepšie dokážu reagovať na špecifické potreby slovenských zákazníkov. Výhodou je aj priama komunikácia medzi slovenským zastúpením a centrálou v Mníchove, čo vedie k lepšiemu, transparentnejšiemu a vhodnejšiemu procesu rozhodovania bez ďalšieho medzistupňa.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť