Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Nová aplikácia BMW Add-On Mobility poskytuje zákazníkom BMW a MINI prednostný prístup k automobilom na prenájom SIXT s exkluzívnymi výhodami

+++ Ďalšia možnosť mobility plus atraktívne výhody pre zákazníkov BMW Group +++ Bezproblémová digitálna integrácia prináša vysoký užívateľský komfort +++ Uvedenie v Nemecku, Belgicku a Luxembursku +++

Digitalisation
·
Predaj a marketing
·
BMW Financial Services
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, 29,62 MB)
  More below article text

Mníchov. Od 30. júna 2022 bude nová aplikácia BMW Add-On Mobility prevádzkovaná spoločnosťou SIXT k dispozícii v Nemecku, Belgicku a Luxembursku, čím sa pre zákazníkov BMW a MINI z BMW Group a v spolupráci so spoločnosťou SIXT pridá ďalšia digitálna prémiová možnosť. Zákazníci si teraz môžu prenajať vozidlá priamo od SIXT len niekoľkými kliknutiami prostredníctvom novo vyvinutej aplikácie. „Aplikácia BMW Add-On Mobility poskytuje našim zákazníkom prístup k presne takému vozidlu, ktoré v daný čas potrebujú, či už je to kabriolet na cesty do mesta alebo pohon všetkých kolies do hôr. Vytvorili sme dokonalý doplnok k vášmu vlastnému vozidlu – na každodenné používanie aj na dovolenku,“ hovorí Jens Thiemer, senior viceprezident pre zákazníkov a značku BMW. „Tí, ktorí jazdia v každodennom živote napríklad na elektromobile, si teraz môžu pomocou aplikácie BMW Add-On Mobility rezervovať BMW alebo MINI s účinným spaľovacím motorom na cestovanie na dlhé vzdialenosti. Týmto spôsobom podporujeme našich zákazníkov pri prechode na e-mobilitu a zohrávame svoju úlohu pri zmene mobility,“ dodáva Marcus Krieg, vedúci oddelenia mobility a energetických služieb v BMW Group.

 

Exkluzívne výhody pre používateľov aplikácie

Uskutočnenie rezervácie v aplikácii BMW Add-On Mobility poskytuje používateľom prednostný prístup k vozidlám BMW a MINI z flotily SIXT a k atraktívnym benefitom. Nico Gabriel, prevádzkový riaditeľ (COO) v Sixt SE, vysvetľuje: „Vďaka novej aplikácii BMW Add-On Mobility zvyšujeme dosah našich služieb mobility a umožňujeme zákazníkom zacieliť používanie našich flexibilných a podľa potrieb riešení mobility s vozidlami BMW a MINI. Tento krok upevňuje naše dlhoročné partnerstvo s BMW Group a ďalej rozširuje našu prémiovú pozíciu.“

 

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2021 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 194 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2021 činil zisk pred zdanením 16,1 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 111,2 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2021 po celom svete 118 909 spolupracovníkov.

Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti pri rozhodovaní smerom k budúcnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a dve samostatné servisné prevádzky v Bratislave a Banskej Bystrici.

 

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

 

Corporate Communications

BMW Group

Nicole Fallenbeck, Communications Financial Services

E-Mail: nicole.fallenbeck@bmw.de, Telephone: +49 89 382-13296

 

Eckhard Wannieck, Head of Corporate, Finance and Sales Communications

E-Mail: eckhard.wannieck@bmw.de, Telephone: +49 89 382-24544

 

Media website: www.press.bmwgroup.com

E-Mail: presse@bmwgroup.com

 

 

Sixt SE

Kathrin Greven

Sixt Central Press Office

Tel.: +49 – (0)89 – 74444 6700

Mail: pressrelations@sixt.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť