Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Tradičný BMW Lounge počas Medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary na novej adrese a dostupný po celú dobu jeho konania

BMW pokračuje v tradícii a je už po ôsmy krát oficiálnym vozidlom Medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary, ktorý začal v piatok 1. júla a potrvá do soboty 9. júla. Spoločnosť BMW Group bude na festivale prítomná nielen svojimi vozidlami, ktoré budú zabezpečovať prepravu významných osobností, ale aj v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi úplne novo pojatým BMW Lounge umiestneným na novej adrese na Divadelnom námestí.

Predaj a marketing
·
Distribúcia produktov
·
Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(14x, 75,82 MB)

Karlove Vary. BMW pokračuje v tradícii a je už po ôsmy krát oficiálnym vozidlom Medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary, ktorý začal v piatok 1. júla a potrvá do soboty 9. júla. Spoločnosť BMW Group bude na festivale prítomná nielen svojimi vozidlami, ktoré budú zabezpečovať prepravu významných osobností, ale aj v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi úplne novo pojatým BMW Lounge umiestneným na novej adrese na Divadelnom námestí. V ňom bude po celý čas festivalu pripravených niekoľko vozidiel a mnoho ďalších zaujímavostí.

 

BMW Lounge.

BMW Group si pre návštevníkov festivalu pripravila v novo zrekonštruovanom Secesnom paláci na adrese Divadelné námestie 1 unikátny BMW Lounge, v ktorom bude predstavená nielen stratégia značky, ale aj ešte pred oficiálnym uvedením na slovenský trh najnovšie modely BMW i7 a BMW X1.

 

Na svoje si prídu aj fanúšikovia MINI a BMW Motorrad, pre ktorých bude pripravená BMW Motorrad zóna na čele s BMW R 18 Classic a BMW CE 04. Zaujímavosťou bude aj vystavenie testovacieho prototypu BMW radu 7 s tzv. ťažkou kamuflážou. Presne takto kamuflované vozidlá sa totiž budú už čoskoro testovať v novom Vývojovom centre pri Sokolove, ktoré BMW Group v Karlovarskom kraji stavia. Bokom ale nezostane ani pre BMW typická radosť z jazdy. Hostia si budú môcť vyskúšať špeciálny Sim Racing simulátor a súťažiť tak o BMW M4 Cabrio na víkend, alebo sa registrovať na testovacie jazdy s rôznymi modelmi BMW a MINI priamo v rámci festivalu. Jedným z testovacích vozidiel bude BMW i4, Auto roku 2021/22 v Českej republike. Na treťom poschodí budovy je otvorená DSC Gallery s verejne a zadarmo dostupnou galériou moderného umenia.

 

BMW Lounge je prístupný po celý čas konania Medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary (1. – 9. júla 2022) v časoch od 10 do 18 hodín.

Adresa: Divadelné námestie 1, Karlovy Vary

 

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

 

Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2021 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 194 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2021 činil zisk pred zdanením 16,1 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 111,2 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2021 po celom svete 118 909 spolupracovníkov.

 

Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti pri rozhodovaní smerom k budúcnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

 

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a dve samostatné servisné prevádzky v Bratislave a Banskej Bystrici.

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť