Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW a Real Madrid posilňujú spoluprácu

BMW a Real Madrid podpísali dohodu o spolupráci v oblasti mobility, udržateľnosti v jej rôznych aspektoch a rozmanitosti. Záväzok zdôrazňuje spojenie vzájomných hodnôt a vízie budúcnosti oboch inštitúcií.

i20
·
U11
·
G08
·
G26
·
G70
·
Predaj a marketing
·
BMW iX
·
BMW i
·
Spoločnosť
·
BMW iX3
·
BMW i7
·
Udržateľnosť
·
BMW iX1
·
BMW i4
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(3x, 27,96 MB)

Madrid/ Španielsko. BMW a Real Madrid podpísali dohodu o spolupráci s cieľom vyvinúť iniciatívy v oblasti budúcej mobility, udržateľnosti v jej rôznych aspektoch a rozmanitosti. Záväzok zdôrazňuje spojenie vzájomných hodnôt a vízie budúcnosti oboch inštitúcií. Aliancia sa zhmotnila na športovom mieste Realu Madrid a zúčastnili sa jej Florentino Pérez, prezident futbalového klubu Real Madrid, Manuel Terroba, výkonný prezident BMW Group Španielsko a Portugalsko, ako aj členovia riadiaceho výboru oboch spoločností.

 

V rámci tejto dohody budú mať prvoligové futbalové tímy Realu Madrid, mužské aj ženské, basketbalový tím, ako aj technický tím a vedúci pracovníci klubu, k dispozícii plne elektrické vozidlá BMW, s možnosťou výberu medzi ktorýmkoľvek z modelov: iX, i4, iX3, i7 alebo iX1.

 

Okrem toho BMW Španielsko a Real Madrid vytvoria centrum spolupráce - „Hub pre udržateľnosť“, v ktorom sa prostredníctvom pracovných stretnutí spolu s ďalšími oficiálnymi partnermi klubu budú zdieľať osvedčené postupy s cieľom zdieľania know how. Toto fórum bude slúžiť aj ako generátor nápadov zameraných na podporu projektov, ktoré majú pozitívny vplyv na životné prostredie a spoločnosť. Pod týmto zastrešením sa okrem iných akcií pracuje na konkrétnych iniciatívach, ktoré prispievajú k trvalo udržateľnému rozvoju nového štadióna Santiaga Bernabéua. Medzi oboma subjektmi bude vytvorená aj „NEXT Sustainability Trophy“, ktorá odmení projekty v oblasti inovácií a udržateľnosti.

 

Kontakt pre médiá:

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

 

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2021 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 194 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2020 činil zisk pred zdanením 5,222 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,990 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2020 po celom svete 120 726 spolupracovníkov.

Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a dve samostatné servisné prevádzky v Bratislave a Banskej Bystrici.

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

Okrem toho budú BMW Spain a Real Madrid CF spolupracovať na vytváraní konceptov a iniciatív zameraných na podporu rozmanitosti.

 

Viac informácií a video o tomto projekte je na nasledujúcom linku: https://www.bmw.es/es/campanas/real-madrid.html

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť