Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Leto pokračuje s MINI: ďalší zraz MINI bude v Nitre, v posledný júlový víkend

Ak v okolí Nitry stretnete množstvo automobilov MINI, tak to bude určite v rámci podujatia MINItra 2022. Jeho ďalší ročník sa uskutoční 29.-31.júla 2022. Hlavný deň programu bude v sobotu 30.júla.

Dedičstvo
·
Dedičstvo MINI
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Nitra. Diskusie medzi priaznivcami a majiteľmi prémiových kompaktných vozidiel značky MINI a klasických ikonických automobilov Mini v príjemnej atmosfére, jedlo, dobrá nálada, ale aj navigačná rely... To je v úplnej krátkosti náčrt programu zrazu MINI, ktorý v posledný júlový víkend (29.-31.júla 2022) privíta Nitra, Rija Bavaria ako nový MINI servisný bod a hlavný stan zrazu - ranč Nový dvor pri Malom Lapáši.

Ondrej Eršek, organizátor podujatia hovorí: “ V roku 2016 sme si povedali, že máme radi MINI, máme radi zrazy… tak prečo to nespojiť a neukázať, čo všetko Nitra a jej okolie ponúka. Ideálna príležitosť spoznať niečo nové. Tak vznikla MINI+NITRA=MINITRA. Rallye podľa vymysleného plánu, šípkového itineráru či mapy, pri ktorej sa nepreteká na čas, ale objavujú nové miesta, spoznávajú sa noví ľudia a utužujú sa staré priateľstvá. Našim cieľom vždy bolo a bude hostí netradičným spôsobom povodiť po Nitre a okolí tak, aby to nebola nuda. Takže sa na trati objavujú rôzne úlohy a prekvapenia. A nie vždy je úplne jasné, kam a čo bude ďalej. Preto našu rallye voláme „dezorientačná“. Každý rok dostáva MINITRA nejaký podtitul, ktorý udáva jej tému. Od roku 2018 sme sa usadili na Ranči Nový dvor, kde sa dá pohodlne ubytovať a predĺžili jednodňovú akciu na víkendovú. Zároveň sme zaviedli aj nočnú piatkovú jazdu, takže idete síce menšiu a menej náročnú trať, ale zase po tme 🙂...“

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.minitra.sk .

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť