Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Zaujali sme YouTube kanál a podcast BMW Group Classic: Vzácna zbierka modelov BMW radu 7 zo Slovenska

Spolu so záverom roka vám pridávame ešte jeden malý dezert, ktorý vám nepridá kalórie a zároveň si pri ňom príjemne oddýchnete a dozviete sa niečo nové a fascinujúce. V tomto prípade ide o príspevok zo Slovenska, ktorý sa objavil na medzinárodnom YouTube kanále a na podcaste BMW Group Classic. Predstavuje inšpiratívny rodinný tandem a ich spoločnú lásku k automobilom značky BMW zo 60-tych až 90-tych rokov.

Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Radu 7
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Bratislava. Spolu so záverom roka vám pridávame ešte jeden malý dezert, ktorý vám nepridá kalórie a zároveň si pri ňom príjemne oddýchnete a dozviete sa niečo nové a fascinujúce. V tomto prípade ide o príspevok zo Slovenska, ktorý sa objavil na medzinárodnom YouTube kanále a na podcaste BMW Group Classic. Predstavuje inšpiratívny rodinný tandem a ich spoločnú lásku k automobilom značky BMW zo 60-tych až 90-tych rokov. 

 

Spoznáte v ňom rodinu Jakuba Berthotyho a jeho skvostnú kolekciu modelov BMW radu 7, ktoré vyzerajú tak, že ešte len zajtra zídu z výrobnej linky.

(https://www.instagram.com/muncik/)

 

Aj vo svetovom meradle výnimočná zbierka dvojice automobilových nadšencov, otca a syna, obsahuje dovedna 15 vozidiel. Láska ku klasickým modelom BMW radu 7 v tomto prípade prešla z otca na syna a zdá sa, že očarí aj ďalšiu nastupujúcu generáciu.

 

Jakub Berthoty zo Slovenska si vo videu spomína, ako v jeho detstve vyzeral vozový park východného bloku, aj na to, ako mu pád železnej opony zrazu otvoril obzory. Zoznámil sa s automobilmi zo západu Európy a odtiaľ to bol iba krok fascinácii automobilmi značky BMW. V porovnaní s miestnymi vozidlami vyzeral v tom čase najmä rad 7 ako vesmírna loď. Dozviete sa, prečo sústredil svoju zbierku okolo BMW radu 7, ako vo vlastnej garáži obnovuje svoje moderné klasiky, ako sa im venuje a priam sa s nimi mazná. A to po vizuálnej aj technickej stránke. Akoby mali o chvíľu privítať na palube dôležitú návštevu.

 

1.YOUTUBE od BMW Group Classic

Pozrite sa, ako otec a syn pracujú a udržiavajú túto nádhernú rodinnú tradíciu pri živote.

Užite si príjemné sledovanie na linku:  https://www.youtube.com/watch?v=7BlK0AtF514 .

 

[EMBED:https://www.youtube.com/watch?v=7BlK0AtF514]

2. PODCAST - CLASSIC HEART od BMW Group Classic

Podcast – Spotify https://open.spotify.com/episode/5lh6GKzjH93QvNwwEj3fkl?si=b73f61e04fc241a4&nd=1

 

https://www.bmwgroup-classic.com/en/building/classic-heart.html

 

Moderátor J.P. Rathgen sa v našom podcaste každé dva týždne stretáva s novým hosťom, aby sa porozprávali o klasických autách, o ich magickej príťažlivosti a o vášni, ktorá ich všetkých spája.

Každý hosť prináša svoju osobnú tému. Čakajú na vás vzrušujúce príbehy od prvého vozidla až po kompletné zbierky, pohľady na vysnívané povolania v tomto príťažlivom svete a základné informácie o najvzrušujúcejších udalostiach spojených s klasickými automobilmi. Vypočujete si príbehy o jedinečnom klasickom životnom štýle a o skutočných legendách. Toto je vždy pravé miesto pre fascinujúce informácie, inšpiráciu a skvelú zábavu.

 

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2021 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 194 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2020 činil zisk pred zdanením 5,222 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,990 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2020 po celom svete 120 726 spolupracovníkov.

Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a samostatné servisné prevádzky v Bratislave, Žiline, Nitre a Banskej Bystrici.

 

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť