Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Vianočná radosť s MINI: unikátne darčeky pre každého fanúšika

V širokej ponuke doplnkov a oblečenia MINI Lifestyle je pripravených mnoho prekvapení pre všetkých fanúšikov MINI. Môžu sa zísť aj ako tipy na mikulášske či vianočné darčeky.

Príslušenstvo
·
Produkty Lifestyle
·
Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Bratislava. Vianočné sviatky sú už za dverami a s nimi prichádza aj čas rozdávania radosti. Pre všetkých malých aj veľkých fanúšikov prinášame niekoľko tipov na darčeky, ktoré ich určite potešia.

Pred ostrým nízkym zimným slnkom ochránia slnečné okuliare MINI Contrast Edge Ponto. Súčasťou balenia je aj štýlové čierne puzdro. Obdarovaný ocení detaily, akými sú vnútorné prvky v energickej žltej farbe. Tie sú v dizajnovom kontraste s čiernou farbou, ktorá dominuje celej siluete okuliarov.

Pre dlhšie aj kratšie cesty sa bude príde vhod malý cestovný kufor MINI Cabin Trolley, ktorý kombinuje nadčasový dizajn, pohodlie a funkčnosť. Praktickosť dokladá otváraní spredu s vyrazeným logom MINI, spoločne s obalom na notebook a s jedným extra sieťkovaným vreckom. Hlavný úložný priestor kufra je zabezpečený vodovzdorným dvojcestným zipsom a integrovaným zámkom TSA s číselným kódom. Svojimi rozmermi sa zmestí do limitu väčšej palubnej batožiny drvivej väčšiny leteckých spoločností. Na cesty sa hodí aj MINI Tube Lanyard, vďaka ktorému sa kľúče na cestách nestratia.

Tým, ktorí sú neustále v pohybe padne vhod batoh MINI Tonal Wordmark Cirle Backpack. Ten disponuje nastaviteľnými mäkkými ramennými popruhmi, vďaka ktorým sa nosia pohodlne všetkým vekovým kategóriám. Batoh má vpredu hlavné veľké vrecko na zips, dve vnútorné menšie vrecká a malé vonkajšie vrecko vpredu. Pre tých, čo majú radšej športové tašky, sme pripravili MINI Duffle Bag. Táto taška je vyrobená z vodovzdorného materiálu, takže je ju možné bezstarostne používať v každom počasí.

Malým vodičom sa rozžiaria oči vďaka odrážadlu MINI Balance Bike, na ktorom môžu začať objavovať svet. Zásluhou nízkeho nástupu so stupienkom a nastaviteľného sedadla, je z odrážadla ideálny dopravný prostriedok pre bezpečnú a zábavnú jazdu.

Ďalším skvelým darčekom pre malých fanúšikov, ktorí ešte nie sú dostatočne veľkí na skutočné MINI Cooper, je hračka MINI Knitted Car. Pletená napodobenina ikonického MINI autíčka, má mäkkú výplň a vyšívanú mriežku s nápisom MINI na prednej aj zadnej poznávacej značke.

Kompletná ponuka produktov MINI Lifestyle je k dispozícii na ww.mini.sk alebo u MINI autorizovaných predajcov.

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách. Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2022 celosvetový predaj viac než 2,4 mil. osobných automobilov a viac než 202 000 motocyklov.

V hospodárskom roku 2022 činil zisk pred zdanením 23,5 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 142,6 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2022 po celom svete 149 475 spolupracovníkov. Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní.

Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby, až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť ponúka prémiové automobily, motocykle a služby a sleduje stratégiu partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. Sieť miestnych partnerov tvorí:

Deväť autorizovaných predajcov so servisom automobilov značky BMW – Auto Palace v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Dve samostatné autorizované servisné prevádzky značky BMW v Bratislave – Auto Motiv a Group M.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a samostatné autorizované servisné prevádzky značky MINI v Banskej Bystrici, Bratislave, Nitre a Žiline.

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Banskej Bystrici, Bratislave, Košiciach a v Žiline.

 

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.
Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

21 March - 09:00 AM CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť