Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Leto sa začína s MINI: Priaznivci značky MINI sa stretnú na 31. Slovenskom zraze MINI

V posledný májový týždeň sa uskutoční 31. Slovenský zraz MINI - najobľúbenejší zraz majiteľov a fanúšikov automobilov MINI. Vítaní sú všetci členovia aj nečlenovia MINI klubu Slovensko, ako aj nadšenci klasických MINI i nových modelov MINI.

Dedičstvo
·
Dedičstvo MINI
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, 14,06 MB)

Horná Ves/Horná Nitra/ Žarnovica. Horná Nitra privíta v posledný májový týždeň 31. Slovenský zraz MINI - najobľúbenejší zraz majiteľov a fanúšikov automobilov MINI. Vítaní sú všetci členovia ale aj nečlenovia MINI klubu Slovensko a nadšenci klasických MINI i nových modelov MINI. Hlavným bodom programu bude navigačná rallye po okolitých okreskách, ktorá bude odštartovaná v sobotu 25. mája o 10:00 hod.

 

Ponitrie, známe prírodnými krásami a kultúrno-historickým dedičstvom, privíta v termíne 24.5. – 26.5. 2023 už 31. Slovenský zraz MINI. Stretnutie, ktorého centrom bude Horský hotel LOMY v Hornej Vsi, prinesie účastníkom príjemný víkend a priestor pre spoznávanie lokálnych  zaujímavostí. Zraz bude zavŕšený obedom a spoločným odchodom jazdou v kolóne MINI automobilov na Hrad Revište v okrese Žarnovica.

 

Viac informácii o podujatí a registrácii: https://mini-klub.sk/cms/ .

 

Slovenský klub MINI

Štefan Bollo a Viliam Gážik založili Slovenský klub MINI v roku 1991 v Stupave. Štefan si užíval svoje MINI na cestách po Slovensku a šíril osvetu. Dnes má klub vyše 80 členov a jeho predsedom sa stal Richard Bollo, syn Štefana Bolla, ktorý zdieľa s otcom svoje nadšenie pre klasické modely ikonických automobilov MINI.

 

V roku 2012 Richard s manželkou zoficiálnili klub a zaregistrovali ho ako občianske združenie. V Richardovej zbierke nájdeme historické Innocenti Mini kombi z roku 1967 aj Mini z roku 2000, ktoré je podľa jeho slov výborné na rodinné dovolenky. Dnes má Richard popri práci v klube pod palcom aj renovácie a bežné opravy klasických Miníkov. V klube vládne rodinná atmosféra a tá vyniká aj na každoročných zrazoch, konajúcich sa počas celého roka s hlavným zrazom začiatkom leta.

 

https://mini-klub.sk/cms/

 

 

 

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

Munich. Here you can see the on demand webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť