Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Autentická a štýlová: Nová kolekcia oblečenia a doplnkov MINI Lifestyle Collection 2024

Dizajn nových lifestylových produktov využíva detaily nového modelu MINI Cooper. Pestrý výber siaha od módy až po batožinu a doplnky.

 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(2x, 588,75 KB)
  
Photos(133x, 672,1 MB)

Mníchov. Náklonnosť k značke možno vyjadriť rôznymi spôsobmi. Fanúšikovia a zákazníci automobilky MINI to môžu zdôrazniť v každodennom živote aj mimo vlastného vozidla. S kolekciou MINI Lifestyle Collection 2024 sú vždy a všade spojení so svojou obľúbenou značkou. Kolekcia spája štýl typický pre značku a funkčnosť. Nové lifestylové produkty MINI charakterizujú grafické detaily dizajnu modelu MINI Cooper. Zodpovedná výroba nového produktového radu sa vyznačuje vysokým podielom recyklovaných materiálov. Napríklad odpad z výroby sa zbiera a recykluje rovnakým spôsobom ako nylon a PET.

 

Nové textílie pre MINI Lifestyle Collection 2024

Hlavné motívy novej kolekcie vychádzajú z prednej časti nového modelu MINI Cooper. Jeden z mnohých vrcholov predstavuje tričko MINI Car Face Detail T-Shirt so štylizovanou grafikou typického okrúhleho svetlometu MINI. Ak máte obzvlášť radi pohodlie, oblečte si mikinu MINI Outline Print Hoodie. Obrys nových predných svetiel MINI Cooper a masky chladiča sa hravo tiahne cez celú prednú a zadnú časť mikiny.

 

Farebný koncept kolekcie MINI Lifestyle Collection 2024 vychádza z kontrastnej farebnej schémy novej rodiny MINI. Napríklad nové šiltovky MINI Caps kombinujú jasný červený odtieň Rebel Red s novou striebornou farbou Vibrant Silver.

 

Všetky odevy sú vyrobené zo zmesi organickej a recyklovanej bavlny, alebo zo 100 % organickej bavlny. Celá módna kolekcia sa vyrába v Portugalsku.

 

Odolní spoločníci pre každodenný život a cestovanie

Či už na predĺžený víkendový výlet, alebo na nákupy za rohom, každá batožina z kolekcie MINI Lifestyle Collection 2024 zaujme starostlivo premyslenými detailmi.

 

Nadčasová taška MINI Duffle Bag poteší všetkých, ktorí preferujú klasický vzhľad. Spoločník na cesty je vyrobený z odolného, vodoodpudivého, recyklovaného PET a v priestrannej vnútornej časti ponúka dostatok miesta. Obojsmerný zips uľahčuje balenie. Cestovnú tašku s odnímateľnými ramennými popruhmi môžete na cestách nosiť v ruke, alebo cez rameno.

 

Šikovného a odolného spoločníka na cestách predstavuje aj kufor MINI Cabin Trolley s vyrazeným logom MINI. Vďaka štyrom tichým kolieskam sa dá uzamykateľný pevný škrupinový kufrík pri cestovaní bez námahy a ticho presúvať. Veľké vnútorné priečinky sú rozdelené do niekoľkých častí a umožňujú vám usporiadať si batožinu. Rovnako ako všetky vnútorné obklady nových tašiek MINI, aj MINI Cabin Trolley sa vyznačuje charakteristickým vzorom sedadiel v novom MINI Cooper.

 

Menšie doplnky uložíte napríklad do praktického MINI Car Tile Notebook, dôležité dokumenty nájdu svoje bezpečné a štýlové miesto v novej taške cez rameno MINI Car Face Detail Musette. Pri nakupovaní ponúka vodoodpudivá nákupná taška MINI Car Face Detail Shopper dostatok priestoru a nákup následne pohodlne odnesiete na dlhých ramenných popruhoch.

 

Úplne nová taška na notebook MINI Laptop Bag vyrobená z vysokokvalitného recyklovaného nylonu spoľahlivo chráni elektronické zariadenia vďaka polstrovanému vnútornému priečinku, a to aj keď ste na cestách. Obzvlášť praktický popruh na zadnej strane umožňuje pohodlné zavesenie tašky na notebook na teleskopickú rukoväť kufra.

 

Taška na notebook, cestovná taška a batoh zo série Urban Series novej kolekcie MINI Lifestyle Collection 2024 sa vďaka svojej tkanej štruktúre pohodlne a bezpečne držia. Tkaný vzor vychádza z textilného remienka na palubnej doske v kokpite novej rodiny MINI. S týmito dizajnovými detailmi nosia fanúšikovia značky časť sveta MINI všade so sebou.

 

Príslušenstvo MINI

Štýlové doplnky z novej kolekcie prinášajú do každodenného života ešte viac MINI momentov. Nerezový prívesok na kľúče v tvare nového MINI Cooper, alebo nového crossoveru MINI Aceman, musia mať všetci fanúšikovia MINI.

 

Cestovné hrnčeky MINI Color Block Travel Mugs sú dostupné v dvoch veľkostiach a dotvárajú dokonalý začiatok dňa. Dvojitá vákuová izolácia udrží teplotu vášho obľúbeného nápoja na cestách. Samozrejme, hrnčeky pasujú do držiaka na nápoje vo vozidlách MINI. Uzamykateľný otvor Push-to-drink zabraňuje ich neželanému rozliatiu. A pre chladivé osvieženie je tu nová edícia obľúbenej fľaše MINI Water Bottle Colour Block.

 

S MINI v ústrety slnku a dažďu

Ponuku MINI Lifestyle Collection 2024 rozširuje dvojica klasicky tvarovaných slnečných okuliarov. Oba modely sú vyrobené z kvalitného, recyklovaného materiálu a kombinujú vysoko lesklý čierny rám s tmavozelenými sklami.

 

Kolekcia s novými dáždnikmi MINI vyvára štýlové farebné kontrasty aj k šedej oblohe. Modely absolvovali testy vo veternom tuneli a sú dostupné v skladacej verzii, alebo ako pohodlný dáždnik s paličkou.

 

Farebné MINI produkty pre deti

Hravé a bezpečné objavovanie okolia – žiadny problém s detským odrážadlom MINI Alu Balance Bike. Vďaka nastaviteľnému sedadlu a riadidlám, ktoré rastú s dieťaťom, bude odrážadlo sprevádzať malých fanúšikov MINI veľmi dlho. Prípadné zdvíhanie uľahčuje rukoväť na jeho sedle.

 

Oblečenie pre deti z MINI Lifestyle Collection 2024 je vyrobené zo 100-percentnej organickej bavlny, alebo zo zmesi organickej a recyklovanej bavlny. V lete chránia pred UV žiarením tričká s obvodovou potlačou MINI Cooper. V chladnejšom počasí vás detský svetrík MINI Sweatshirt Car Tile zahreje vďaka plyšovej vnútornej podšívke. A v dupačkách s červenou potlačou MINI Cooper a so zodpovedajúcim nákrčníkom objavia svet vo veľkom štýle dokonca aj veľmi mladí fanúšikovia MINI.

 

Kolekcia je k dispozícii online na e-shope alebo u predajcov značky MINI.

 

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych závodov po celom svete a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2023 celosvetový predaj viac než 2,55 mil. osobných automobilov a viac než 209 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2022 činil zisk pred zdanením 17,1 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 155,5 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2023 po celom svete 154 950 spolupracovníkov.

Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby, až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť ponúka prémiové automobily, motocykle a služby a sleduje stratégiu partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. Sieť miestnych partnerov tvorí:

Deväť autorizovaných predajcov so servisom automobilov značky BMW – Auto Palace v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Dve samostatné autorizované servisné prevádzky značky BMW v Bratislave – Auto Motiv a Group M.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a samostatné autorizované servisné prevádzky značky MINI v Banskej Bystrici, Bratislave, Nitre a Žiline.

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Banskej Bystrici, Bratislave, Košiciach a v Žiline.

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24./25. April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť