Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

BMW Golf Cup 2014’te oyuncular hem Sydney’deki final için hem de BMW X4 için yarışacaklar.

Borusan Otomotiv’in ev sahipliğini yaptığı BMW Golf Cup International Türkiye elemeleri İstanbul Golf Kulübü organizatörlüğünde 11-14 Eylül tarihleri arasında 200’ün üzerinde oyuncunun katılımı ile Silivri Klassis Golf & Country Club’da gerçekleşecek. 3 gün ön eleme ve 1 gün final turu olmak üzere 4 gün sürecek turnuvada yarışmacılar hem Sydney’de gerçekleşecek dünya finali için hem de BMW X4 “ Hole in one” ödülü için yarışacaklar.

Golf
·
BMW
·
Lifestyle
·
Lifestyle Etkinlikleri
·
Sport

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

Borusan Otomotiv’in ev sahipliğini yaptığı BMW Golf Cup International Türkiye elemeleri İstanbul Golf Kulübü organizatörlüğünde 11-14 Eylül tarihleri arasında 200’ün üzerinde oyuncunun katılımı ile Silivri Klassis Golf & Country Club’da gerçekleşecek.

  3 gün ön eleme ve 1 gün final turu olmak üzere 4 gün sürecek turnuvada yarışmacılar hem Sydney’de gerçekleşecek dünya finali için hem de BMW X4 “ Hole in one” ödülü için yarışacaklar.

Ayrıca BMW Golf Cup International Türkiye Elemeleri bu yıl çok farklı bir anlam da taşıyor. Çünkü; bu yıl 7-12 yaş aralığındaki yetenekli sporcular Junior Cup kategorisinde yarışacaklar.13 Eylül’de Klassis Golf & Country Club akademi sahasında 9 delik üzerinden organize edilecek turnuvada, geleceğin golf yıldızları kendilerini kanıtlama fırsatı yakalayacaklar.

 

BMW Golf Cup International Türkiye elemeleri 2006 yılından beri devam etmektedir. Türkiye elemeleri bu sene 11-14 Eylül tarihleri arasında Silivri Klassis Golf & Country Club’da 18 çukurlu bir sahada gerçekleştirilecektir.

Kadınlar, Erkekler A ve Erkekler B Kategorileri birincileri, 2-7 Mart 2014 tarihinde Borusan Otomotiv’in misafiri olarak, Türkiye’yi temsilen Sydney Australia’daki New South Wales Golf Club’da yarışacaklar.

29 Eylül’ günü yapılacak final turu bu sene büyük bir rekabete sahne olacak. Çünkü finalistler “Hole in one” ödülü için yarışacaklar. 9 numaralı deliği tek vuruşla geçmeyi başaran yarışmacı ise yepyeni bir BMW X4’ün sahibi olacak.

Golf sporunu uzun yıllardır destekleyen BMW ve Borusan Otomotiv  BMW marka değerlerine sadık kalarak bunu Türkiye’de de gelenekselleştirmiş ve keyifli turnuvalara imza atmıştır.

 

Sorularınız için iletişim;

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim

kurumsal.iletisim@borusanotomotiv.com

 

 

Medya İnternet Sitesi: https://www.press.bmwgroup.com/pressclub/p/tr/startpage.html

 

BMW Golf Cup İnternet Sitesi: http://www.bmw.com.tr/tr/en/golf_cup/2014/index.html

 

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming

LAS VEGAS CES 2022.

Here you can see our webcast with the press conference and the innovation highlights.

Open Streaming Page

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç