Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

BMW Welt'te 150.000. otomobil teslim edildi

Geçiğimiz Cuma Günü, BMW Welt için özel bir gün oldu. Şanslı bir müşteri, BMW Welt'in 2007 yılındaki açılışından bu yana üretilen 150.000. otomobili teslim alma fırsatını yakaladı. Otomobilin yeni sahipleri Shannon ve Jared Lantzy, BMW 328i xDrive Sports Wagon otomobillerini almak üzere Maryland, ABD'de yer alan Silver Spring'den geldi.

Kurumsal
·
Satış ve Pazarlama
·
Merkezler, Tesisler
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, ~4,47 MB)

ABD'ye doğru yola çıktı
Yeni bir otomobil satın almak her zaman özeldir ancak otomobili BMW Welt'ten teslim almak bu deneyimi çok daha özel bir hale getiriyor. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanan bu özel deneyim, BMW Welt'in Premier sahnesinde 150.000. otomobili teslim alan Shannon ve Jared Lentzy çifti için de olağanüstüydü. BMW Welt'te çifti tebrik etmek üzere Otomobil Teslimatı Ziyaretçi Merkezi Başkanı Oliver Rademacker ve ellerinde "150.000" rakamını işaret eden büyük rakamlar tutan birçok çalışan buluyordu. Oldukça etkilenen Amerikalı ziyaretçiler, böyle bir kutlama için herkese teşekkür etti.

Oliver Rademacher, çifte böylesine unutulmaz bir gün yaşatmaktan ötürü oldukça memnun olduğunu dile getirdi: "Yalnızca sekiz yıl içinde 150.000 otomobili yeni sahiplerine teslim ettik. Dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerimiz için olağanüstü bir deneyim yarattık. Yeni bir otomobil teslim almak eşsiz bir deneyimdir ve her zaman da böyle olacaktır; bu nedenle bu anı iyi bir şekilde organize etme konusunda kararlıyız."

Yeni otomobillerinin anahtarlarının verilmesinin ardından, 35 yaşındaki danışman ve eşi, sahne arkasını özel bir biçimde görebilecekleri özel bir tura çıkarıldı.

 

Gerçek bir özellik
Otomobil teslimatı, BMW Welt'in merkezi işlevlerinden bir tanesidir. BMW Welt'in mimarisi, Premier sahne üzerindeki yeni otomobille gerçekleştirilen ilk temasın unutulmaz bir deneyim olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Bu yıl, özgün teklifi ile bu platform, bir dizi özel kutlama için mükemmel bir ortam sağlamıştır. Eylül ayında Bavaryia'lı bir sürücü eğitmeni 10 milyonuncu BMW 3 Serisi Sedan otomobilin sahibi olurken, yeni lüks BMW 7 Serisi’nin ilk modeli de Ekim ayının sonunda yeni sahibine teslim edildi. "Luxury 7", servis ve bireyselliğe oldukça önem veren bir hedef kitle için özel bir teslimat süreci olarak geliştirildi.

2015 yılında, 22.000'in üzerinde otomobil teslim edildi. Her gün 80 ila 120, hatta bazı günlerde 160 otomobil gösterim alanının üzerindeki Premier sahnesinde yer alabiliyor. Teslimat süreci müşterinin, yeni otomobili ile Premier rampasından Münih sokaklarına çıkması ile sona eriyor.

 

European delivery dünyanın dört bir köşesindeki müşterileri cezbediyor
Özellikle ABD ve Kanada'daki müşteriler için tasarlanan "European Delivery" paketi, otomobil satın almayı mükemmel bir şekilde kurgulanış bir deneyime dönüştürüyor. Müşteriler, yeni BMW'leri ile Avrupa'daki en güzel şehirleri keşfetmek üzere yola çıkıyor. 2015 yılında BMW Welt, 1000 kilometrenin üzerinde yol kat eden ve altı günde altı ülkeyi geçen 35 Kanadalıdan oluşan bir grup da dahil olmak üzere dünyanın dört bir köşesinden çok sayıda müşterisini ağırladı. Bu unutulmaz yolculukların ardından ise BMW Group otomobilin müşterinin yaşadığı ülkeye sevk edilmesini organize ediyor.

 

Sorularınız için iletişim;

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim

Firuzköy Bulvarı No:21 34320 Avcılar / Istanbul / Türkiye

kurumsal.iletişim@borusanotomotiv.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming

LAS VEGAS CES 2022.

Here you can see our webcast with the press conference and the innovation highlights.

Open Streaming Page

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç